Jaké je řešení pro trh s byty v Praze? VOLNÝ blok byl opět vynechán z průzkumu!

2021-09-12 | Volby, Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Volný blok s preferencemi 6,3% byl z průzkumu opět vynechán. Naproti tomu ale bylo zahrnuto 5 stran s výrazně nižšími preferencemi: TOP 09 s 2,2%, Přísaha s 3,7%, Trikolóra s 4,1%, KSČM s 4,3%, ČSSD s 5,9%. Volný blok je jako jediná skutečná opozice opětovně cenzurován tichem!

MF DNES k průzkumu uvádí:

"Oslovené strany MF DNES vybrala na základě průzkumu veřejného mínění v červenci 2021, ze kterého vyšlo osm kandidujících subjektů s největším volebním potenciálem." (idnes.cz, 2021-09-12)

Jak řešit bydlení podle lídrů kandidátek v Praze?

MF DNES k průzkumu uvádí pouze odpovědi zástupců níže uvedených osmi stran, přičemž záměrně vynechává VOLNÝ blok se 6,3%!

 • Olga Richterová (Piráti a Starostové / Piráti): 11,8%
 • Patrik Nacher (ANO): 21, 6%
 • Jana Maláčová (ČSSD): 5,9% (viz POZN.:)
 • Markéta Pekarová Adamová (SPOLU / TOP 09): 2,2%
 • Josef Nerušil (SPD): 15,1%
 • Marta Semelová (KSČM): 4,3%
 • Zuzana Majerová Zahradníková (Trikolora Svobodní Soukromníci): 4,1%
 • Jiří Hynek (Přísaha): 3,7%

Procentuální údaje přitom pocházejí z volebního průzkumu na webu 2021volby.cz právě z července 2021 – přesně z 15. července 2021.

Podívejte se sami na všechny tři grafy z volebního průzkumu na 2021volby.cz, z 15. července 2021. Volný blok zde má 6,3%!

Jak vyřeší bydlení VOLNÝ blok?

VOLNÝ blok jako jediný prosazuje uvolnění trhu s byty, a to samozřejmě nejen v Praze. Plánujeme zdanění spekulačních bytů zahraničním vlastníkům, kteří do nich ukládají peníze v obavách z budoucnosti. Považujeme za nepřípustné, aby Pražané dopláceli na špatnou politiku EU tím, že se nemohou dostat k bydlení, protože do bytů ukládají peníze občané ze zahraničí, kteří se ve svých zemích obávají o své úspory. Rovněž plánujeme zákaz prodeje nemovitostí do rukou zahraničních občanů a firem. Sen o vlastním bydlení nesmí být nedosažitelný.

Vlastní bydlení je podílem na zemi. Sen o vlastním bydlení nesmí být nedosažitelný. Manželé se dvěma a více dětmi budou mít nárok na odpočty hypotéky podle počtu dětí k pořízení vlastního bydlení. Uvolníme spekulační byty zavedením daně z nemovitosti a daně z nájmu pro stávající zahraniční vlastníky. Přestaneme tak platit za chyby Bruselu. České nemovitosti budou moci kupovat jen čeští občané a firmy českých majitelů se sídlem v České republice.

Jaká další řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok