Jak škůdci a trollové stupňují svou aktivitu proti Volnému bloku?

2021-09-18 | Volby

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Kromě tvrdé cenzury Volného bloku ze všech stran jsou proti Volnému bloku dlouhodobě nasazování také škůdci a (placení) trollové. Podívejte se níže sami na záznam skutečné konverzace na Telegramu. Konverzaci uveřejňujeme bez korektury.

Demokratická Společnost Nevoličů Volného Bloku, [16.09.21 03:48]

Teď mě napadla taková věc. Co kdybychom rozjeli akci, kde bychom se infiltrovali do skupin VB a dalších vlasteneckých skupin - Bojovníci, Hrdinové, Patrioti, Srdcem pro vlast a Československo a tam bychom nabádali lidi, aby si vsadili na Volný blok. Není to v podstatě ani můj nápad, to už jede minimálně ve skupině VB a lidé sází jak na výhru, tak na úspěch ve volbách nad 5.01%. Oni jsou úplně zmanipulovaní a bezmezně tomu VB věří. Někteří tam už publikovali tikety z sázkovek.

Viděl jsem dnes ve skupině VB že někteří tam už jedete vlastní akce, tak proč k tomu nepřidat tohle? Bude to vypadat jako podpora VB no a lidi ať si vsadí, proč ne. To, že z toho nakonec nic nebude a sázkovky se napakují je už věc druhá. Pak budou naštvaní na VB a na Volného a už ho dál nebudou podporovat. Dokonce se ta informace o sázení šíří už na FB, jako sranda samozřejmě a lidé si tam z flastenců dělají srandu. To by se taky dalo využít.

Už připravujeme na FB novou skupinu a taky stránku, kde budeme zveřejňovat hlody vlastenců. Lidé - nevoliči VB na to slyší a dá se tam udělat nábor nových trollů. Pro nové trolly jsme také připravili kanál tady na Telegramu, kde jsou k dispozici základní informace ve formě takového rychlokurzu profesionálního trollingu. Na FB jsou jich doslova tisíce.

Do voleb je už míň než měsíc tak je potřeba pořádně se zorganizovat a udělat nějaké koordinované akce zaměřené zejména na šíření pravdivých informací o VB a jeho členech a kandidátech. Oslovit tak ty, kteří ještě nejsou rozhodnuti a nebo ty, kteří váhají. Všichni víme, že jediná správná cesta je ta, po které s námi nepůjdou ti flastenci, kteří ani pořádně neví co to vlastenectví znamená.

Také by bylo potřeba zaměřit se na propagaci těch malých vlasteneckých stran, které nemají šanci dostat se do sněmovny a nasměřovat tam voliče SPD a VB tak, aby jim klesli procenta. Tak se zabezpečí to, že flastenci se do sněmovny nedostanou a v případě SPD budou mít malé procento.

Tím také zkomplikujeme ANO a Babišovi potenciál vytvořit koalici s SPD, pokud by vyhrál volby. Pokud máte nějaké nápady, tak sem s nimi. Fantazii se meze nekladou, akorát to nesmí být v rozporu s legislativou a platnými zákony.

Viz též: Jak jsou záškodníci, škůdci a trollové nasazováni proti Volnému bloku?

Podívejte se na snímky obrazovky

Mgr. Lubomír Volný si svůj třetí profil na Facebooku zřídil 8. září 2021. Tento třetí profil mu byl na Facebooku zablokován hned následující den – 9. září 2021. "Mise splněna," jak píše jeden troll na snímku obrazovky výše.


Proč trollové škodí Volnému bloku?

VOLNÝ blok je jediná skutečná opozice proti stávajícím vládním stranám a proti covidové mafii.

VOLNÝ blok je jediná politická strana, která má jasné a konkrétní řešení stávající situace.

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok