Jak probíhala petiční akce s Volným blokem v ostravské ZOO

2021-08-23 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Vybaveny kávou v termosce, svačinou, vodou a petičním stánkem jsme s Mackem a s Volným blokem jely 21. srpna 2021 na výlet do ZOO. Počasí bylo krásné, a tak jsme den strávily skoro jako bychom měly opravdové volno – opalováním na sluníčku.

Neuběhla ani půl hodina našeho „výletu“ a poznaly jsme se osobně s paní ředitelku ostravské ZOO. Ta nejprve zkoušela, zda se jí zalekneme, ale pak v ní zvítězila lidskost a rozum a chovala se k nám poměrně přátelsky. Slušně nás požádala, abychom se odsunuly dál, protože tam co jsme byly, bychom překážely. Proti tomuto argumentu se nedalo nic namítat.

Protože šlo o výlet s Volným blokem, neviděly jsme ani jedno zvíře. Místo toho jsme ale mohly osobně provést průzkum probuzenosti národa a byla to sonda se zajímavým výsledkem. Když odečteme návštěvníky z Polska, kterých bylo poměrně dost, když odečteme lidi, kteří neměli náladu na petiční stánek, když odečteme lidi, kteří nešli ke vstupní bráně kolem nás, ale jinou cestou (náš stánek nebyl schopen pokrýt všechny trasy) zůstává nám počet lidí, kteří nějakým způsobem zareagovali na naši výzvu. Buď podpisem naší petice, nebo kritikou. A hádejte, kterých bylo více?

Troufnu si říct, že zastánců týrání dětí bylo tak 10, možná 15 procent, více ne. Zbytek oslovených lidí se s radostí zvěčnil na arch petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování. Spoustě lidem totiž není jedno, co se děje, lidi se probouzejí a jsou hodně nazlobení. A to je dobře. Tahle vláda si myslí, že jí porostou stromy do nebe, ale neporostou. Kymácí se pod tebou židle, milá vládo. Národ vstává! Sláva!

KF

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok