Jak je VOLNÝ blok v médiích cenzurován tichem

2021-07-12 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Také jste si toho všimli? S nadcházejícími volbami se násobí ignorace a záměrná omylnost českých médií. Dávno jsme si zvykli, že volební průzkumy vyhrávají proevropské strany a strany, které se netěší oblibě voličů. Dávno víme, že každý takový zdánlivý průzkum je jen variací předvolební kampaně dané politické strany.

Ale všimli jste si i toho, že v případě, že jakýmsi zázrakem dostane prostor v médiích Volný blok, dočtete se, že pánové Lubomír Volný a Marian Bojko jsou buďto nezařazenými poslanci, popřípadě pak poslanci za Jednotné, a to se bavíme o těch lepších případech! Jen upozorním, že nezmiňuji zprávy a články starší datace, zde bohužel mluvíme o aktuálním dění.
Pro deklaraci tohoto tvrzení přidávám náhodné skeny z reportáží a článků vydaných v uplynulých dnech (v komentáři pod tímto příspěvkem najdete také odkazy na všechny z nich). Nikdo mi nemůže tvrdit, že je to náhoda, nebo neznalost redaktorů a jejich týmů. V případě příslušníků ostatních politických stran se autoři nemýlí a stranickou příslušnost uvádějí hned za jménem, a to vtipně právě i ve článcích, kde ani po opakovaném jmenování pana Volného nezmíní jeho příslušnost k Volnému bloku. Tito redaktoři mají ve svém profesním profilu obvykle zmíněno to, že se soustředí na politické zpravodajství a především pak dění ve Sněmovně a Strakově akademii. Což je snad ještě lepší vtip než ten o tom, že žijeme v demokracii.

Zdroj: Evka Pařízková, 2021-07-12


VÝZVA VOLNÉHO BLOKU
 • Ke svobodě můžeme jít pouze společně a s vaší masivní pomocí.
 • Prosíme, sdílejte všechno, všude, všem a všemi způsoby.
 • Přivádějte další a další.
 • Jakoukoli pomocí pomáháme nám všem! Děkujeme za vás!
 • Co si zvolíme, to budeme mít!

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok