Infarkt po vakcinaci: Šestnáctiletý chlapec vyhrál spor. Odškodnění neplatí Pfizer, ale vláda!

2021-09-25 | Odhalení

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Šestnáctiletý chlapec, který utrpěl infarkt po vakcíně od společnosti Pfizer, obdržel od singapurské vlády vyrovnání ve výši 225 000 dolarů.

Dospívající chlapec, který utrpěl srdeční infarkt několik dní po podání první dávky vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer-BioNTech/Comirnaty, získá finanční pomoc ve výši 225 000 dolarů v rámci singapurského programu VIFAP (Vaccine Injury Financial Assistance Programme). Ministerstvo zdravotnictví toto rozhodnutí oznámilo v pondělí v oficiálním prohlášení.

Chlapec trpěl těžkou akutní myokarditidou, která vedla k zástavě srdce, což je vedlejší účinek, který byl CDC vyšetřen a potvrzen jako možný vedlejší účinek vakcíny COVID, a to navzdory snahám levicových velkých technologických platforem, jako je CDC, popírat vědecké poznatky a cenzurovat zpravodajské organizace, které o zjištěních CDC informovaly.

„Dělá dobré pokroky a může vykonávat své každodenní činnosti bez pomoci," pokračovalo prohlášení a dodalo: „Nezávislá klinická komise jmenovaná k posouzení a rozhodnutí o žádosti VIFAP zjistila, že i když se jeho stav zlepšil, protože byl vážný a kritický, bude ještě nějakou dobu potřebovat léčbu a rehabilitaci, aby se mohl dále zotavovat."

Jak již dříve informoval National File, FDA přidala k vakcínám Pfizer a Moderna varování před myokarditidou a perikarditidou:

Podle aktualizace FDA Coronavirus (COVID-19) z 25. června 2021 FDA oficiálně vyzvala ke změnám v informačních listech pro pacienty a poskytovatele u vakcín Moderna a Pfizer, aby obsahovaly varování před zvýšeným rizikem zánětu srdce.

„Úřad FDA oznamuje změny v informačních listech pro pacienty a poskytovatele pro vakcíny Moderna a Pfizer-BioNTech COVID-19 týkající se navrhovaného zvýšeného rizika myokarditidy (zánětu srdečního svalu) a perikarditidy (zánětu tkáně obklopující srdce) po očkování."

Vakcína společnosti Pfizer je nadále variantou, která je nejvíce propagována americkou armádou a korporátními médii.

National File, 2021-08-31

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok