Hromadná žaloba Volného bloku a jeho příznivců na povinné očkování

Víte, že od března 2022 má platit diskriminační vyhláška ministerstva zdravotnictví o povinném očkování? Jak se můžete přidat k hromadné žalobě?

Na email dohody@volnyblok.cz napište sdělení, že se připojujete k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví. Uveďte prosím: Jméno, příjmení, datum narození a bydliště.

Tisková zpráva Volného bloku:

Volný blok podá hromadnou žalobu na vyhlášku ministra zdravotnictví

Volný blok se rozhodl prostřednictvím právní kanceláře JUDr. Karla Nedbálka podat hromadnou žalobu na diskriminační vyhlášku Ministerstva zdravotnictví o povinném očkování. Jsme přesvědčeni, že vyhláška výrazně porušuje Listinu základních práv a svobod a vytváří z nás neočkovaných občany druhé kategorie, kteří se buď podvolí zvůli vlády, nebo budou sankcionováni. „Nechceme se dočkat nových internačních táborů pro neočkované nebo odejmutí zdravotní péče, na kterou si celý život poctivě platíme“ řekla předsedkyně Volného bloku Mgr. Jana Volfová

„Již více než tři týdny shromažďujeme občany, kterých se avizovaná diskriminace týká, abychom společně podali žalobu na neplatnost vyhlášky. K dnešnímu dni již máme několik set přihlášených“ dodala Volfová

Právní kancelář JUDr. Karla Nedbálka, se kterou spolupracujeme, dnes zaslala dopisy Ministerstvu zdravotnictví ČR a i Ministerstvu financí ČR a především na Úřad vlády, aby se dotázala na prováděcí předpisy k této vyhlášce a získala i další dokumenty potřebné k podání žaloby. Zároveň vyzýváme další občany, aby se k naší hromadné žalobě přidali. Žalobu Volný blok podá nejpozději do pátku 17. prosince 2021.

Za Volný blok

Mgr. JanaVolfová 

předsedkyně strany

300 komentářů

 1. Srdečně zdravím a svůj podpis posílám na mail dohody@volnyblok.cz
  Situace se mě dotýká velmi. Je mi přes šedesát let a jsem lékař. Nikdy do mne bez fyzického násilí svoje experimentální sračky nedostanou.
  Kdybych mohl udělat víc, dejte mi vědět na můj mail nebo telefonicky na 603423296
  Jsem s Vámi a držte se 👍
  Radek Růžička

 2. Ještě prosba. Text mého komentáře klidně zveřejněte, ale bez telefonního čísla, prosím.
  Díky, Radek

 3. Děkuji za velmi důležitý krok na obranu nás, občansky starších, ale současně také těch, co již hodně poznali a hodně pamatují.. To, co dnes prožíváme je jako nejhorší sen, který se svobodnému člověku může vůbec zdát…. bohužel to je ale velmi deprimující Skutečnost! Musíme dát jasně najevo, že už toho máme Dost! Pojďme hromadně zastavit tuto nehoráznou diskriminaci!

 4. Souhlasím s podáním žaloby za diskriminační vyhlášku , protože se mě týká . Nechci se nechat zabodat něčím , co je ve fázi pokusu , nebo omylu . Od začátku této vakcinační tragikomedie , vidím umírat lidi , kteří tady mohli být , ale zemřeli po pár měsících od očkování . Vědci , lékaři po celém světě bijí na poplach , ale naše zaprodaná vláda stále nutí restrikcemi lidi k dobrovolné eutanázii , proč ? Budu muset opustit práci , kterou miluji , lidi pro které dýchám a pomáhám jim ? Ano , protože to naše vláda dopustí ! Likviduje své vlastní občany , kteří celý život pracují pro dobro naší země . Jak smutný život nás čeká ?!

 5. Jsem sice důchodce – 76 roků, ale také učitel jógy a dalších východních praktik, proto se hlásím do první linie boje o Život nás všech.
  Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme, není vůbec možné nás porazit, k něčemu donutit. Boží Pravda vždy zvítězí.

 6. Připojuji k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.
  Monika Špundová, 10.9.1976, Velký Týnec

 7. Připojuji se k žalobě na diskriminační vyhlášku Ministerstva zdravotnictví o povinném očkování

 8. Odmítám jakoukoliv formu povinného očkování proti Covid-19 a novou vyhlášku MZ o tomto očkování vnímám jako zásadní zásah do mých občanských práv a svobod. Nechci být účastníkem nelidského experimentu a proto soud žádám o okamžité zrušení této diskriminační vyhlášky, která mně segreguje a vytváří ze mně naprosto neopodstaněně občana druhé kategorie.

 9. připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.
  Martin Špunda 11.3.1983 Lutín

 10. Volfová akorád kecá a nic nedělá. Když by měla nějaký zájem v této zemi něco změnit,tak už dávno podala na veškeré ministri žalobu za diskriminaci a nátlak včetně zastrašováni lidí co se odmítají očkovat. Každej jen kecá a činy žádné.

 11. Zásadně nesouhlasím s diskriminační vyhláškou Ministerstva zdravotnictví o povinném očkování!!! Připojuji se k žalobě!

 12. Připojuji se k hromadné žalobě na diskriminační vyhlášku Ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 13. Připojují se k podání k ústavní stížnosti na diskriminační vyhlášku ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 14. Prínos vakcín nebol naplnený: očkovaní sú rovnako hrozbou prenosu infekcie ako neočkovaní. O ich údajne ľahšom priebehu sa dá diskutovať. Napokon mladí, nerizikoví ľudia ( teda aj mladi zdravotníci) predsa len majú priebeh tiež ľahší, takže prečo mám podstupovať ako zdravotníčka rizika z prípadných reakcií z vakcín? Ja sa reálne bojím mRNA vakcíny, a považujem to za nedobrovoľný zásah do mojej integrity.

 15. Připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdryvotnictví.
  Jana Lamačová naroz. 12.1.1948, bydliště: Mnichovo Hradiště

 16. Nesouhlasím s povinným očkováním kohokoliv.Je to proti Božím zákonům.Už se dostatečně ukázalo co jsou tyto genové terapie zač a k čemu slouží.Nikdy se
  nepodvolím experimentu

 17. Dobrý den.
  Nejsem určitě jediný kdo vám chce poděkovat za vaši snahu chránit nás občany porti zvůli zaprodaných politiků.
  A proto se hrdě přidávám k žalobě proti povinnému očkování.
  S pozdravem p.vacula

 18. Každá vyhláška, která je v rozporu s Ústavou ČR , s jejími zákony
  a s Listinou základních lidských práv je neplatná!
  Žádnou vyhlášku nelze nadřadit nad platné zákony!
  Stát který se dopouští takových zrůdností, nemá dobrou vládu!

 19. Netestovatelný, neočkovatelný ! (takže vzpurný?!) Ne ! Muž, 72 let středoškolák, selského rozumu a s dostatečnou mírou kritického úsudku !

 20. Připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 21. Nesouhlasím s diskriminační vyhláškou Ministerstva zdravotnictví o povinném očkování. Jsem přesvědčena, že vyhláška výrazně porušuje Listinu základních práv a svobod a vytváří z nás neočkovaných občany druhé kategorie.

 22. Přidávám se k hromadné žalobě, je to totálně bezprávní totalitní stát !!!
  Ing. Zbyněk Hejlík
  Vyžlovská 2248/46
  110 00 Praha 10 -Strašnice
  Rč: 571012/0306 nar. 12.10.1957

 23. Připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 24. Připojuji se k hromadné žalobě proti povinnému očkování.
  Miroslava Strnadová nar.6,5,1957 bytem: Liberec Šimáčkova 583/29

 25. Připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 26. Připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 27. Jsem proti povinnému očkování protože stejně ti očkovaní mají covid, jsou pozitivní a stejně končí v nemocnici

 28. připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 29. připojujete k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví

 30. Od narození jsem suverénní, svobodná a svéprávná lidská bytost a mám právo jí zůstat až do úplného konce! Nikdo nemá právo zasahovat do mého života a mého těla! Celý život jsem zodpovědný člověk!

 31. Dobrý den, připojuji se k podání žaloby. Pošlete mi údaje pro úhradu části právních nákladů. Děkuji Vám za iniciativu. Stanislav Veselý, Knínice.

 32. Připojují se k podání ústavní stížnosti- žalobě na vyhlášku Ministerstva zdravotnictví

 33. Naprosto zrůdná vyhláška. Je nutné ji zrušit. Je neuvěřitelné, co si vláda v demisi dovoluje. Takhle otravovat a diskriminovat zdravé lidi. Fůj!

 34. Ano I já s manželem se dobrovolně přidáváme k této výzvě, se kterou 100% souhlasíme. Celý náš život řádně odvádíme daně, platíme si zdravotnictví a neradi by jsme se dočkali segregace a dalších represí stran nové vlády.

 35. Děkuji za podporu. Nejsem ockovany a chci se přidat k Vaší žalobě k povinného očkování.ockovat se nechci,vakcínou která není schválena. DEKUJI.ONDREJ

 36. „Nechci se dočkat nových internačních táborů pro neočkované nebo odejmutí zdravotní péče, na kterou si celý život poctivě platím“. Nesouhlasím s povinným očkováním, Jsem přesvědčena, že vyhláška výrazně porušuje Listinu základních práv a svobod a vytváří z nás neočkovaných občany druhé kategorie, kteří se buď podvolí zvůli vlády, nebo budou sankcionováni.

 37. Připojuji se k podání ústavní stížnosti-žalobě na vyhlášku Ministerstva zdravotnictví o povinném očkování

 38. Jsem pedagog na I.stupni již 40 let. Je mi 62 let a nesouhlasím, aby mi někdo sahal na má svobodná práva a omezoval mne ve svém rozhodnutí starat se o mé zdraví.

 39. Připojuji se k podání ústavní činnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 40. Přidávám se k žalobě proti povinnému očkování. A proti převzetí takových rozhodnutí z EU.
  V žádném případě nesouhlasím s jakýmkoliv zákrokem ovlivňující moje zdraví bez mého jednoznačného a absolutního souhlasu.
  Jak naložím se svým životem a zdravím je pouze moje osobní a svobodné rozhodnutí.

 41. S naději doufám, že už to tak daleko nedojde, na světlo se dostává více a více informaci o tomhle podvodu, k žalobě se připojuji.

 42. Toleruji rozhodnutí těch kteří se nechali a nechají píchnout
  A zadam o toleranci nás, kteří nesouhlasíme, nechceme …

 43. Toleruji rozhodnutí těch, kteří se nechali a nechají píchnout.
  A žádám o toleranci nás, kteří nesouhlasíme, nechceme !!!

 44. Vypadá to zajímavě, ale zákon či podobná norma o tzv. Hromadné žalobě údajně nebyl dosud sněmovnou projednán, čili právně institut hromadné žaloby nelze použít…? Maximálně hromadná stížnost? S poněkud odlišnou právní váhou či silou…Pravděpodobně s ohledem na to, že vyzýváte lidi k zasílání svých citlivých osobních dat a nejspíš nebudete moci svým slibům ohledně HŽ, ani příslibům jakékoliv nápravy, nejen v oblasti vakcinační, dostát. Jaké jsou tedy skutečně další možnosti? Na druhé straně nedávno jeden z právníků vyzval, aby se lidi připojili k jim podané žalobě.

 45. připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 46. Nesouhlasím s povinnou vakcinací pro Covid 19. Zastavte „očkovaní“. Věřte v Boha celým svým srdcem. Zlo porazí pravda, tmu porazí boží světlo.

 47. Nesouhlasím s povinným očkováním pro žádnou věkovou či profesní skupinu. Covid není o nic víc život ohrožující než chřipka, mělo vy být taky dobrovolné. Navíc je to stále experimentální „vakcína“ se spoustou nežádoucích účinků.

 48. Dobrý den,pripojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 49. Trest pro všechny ty zaprodané hloupé a zbabělé kreatury.
  Vakcináři všech zemí, vyližte si prdel!

 50. K této žalobě se rád připojím , protože nutit do experimentu by mě nikdo neměl! Moje tělo, moje VOLBA!

 51. Připojuji se k hromadné žalobě jako příslušník ozbrojeného sboru, kde působím 29 let a v květnu završím 30 let služby pro stát ČR.

 52. Jsem hluboce pobouřen a nespokojen s tím co chystá naše vláda a zásadně nesouhlasím s porušování práv a svobod občana Č.R.Není možné nechat projít poviné očkovaní, neboť je to protiprávní!!!!

 53. Souhlasím s podáním žaoby. Povinné očkování
  Je dle mého zákonů nezákonné a vakcína není správně schválena. Současně žádám o přísné potrestání všech zainteresovaných osob , které tuto vyhlášku připravili. Dle mého názoru se jedná o hrubé porušení naší ústavy.

  1. Prosím všechny, kteří se chcete připojit k hromadné žalobě, učiňte to takto:
   1) napište na email dohody@volnyblok.cz
   2) napište do mailu, že se připojujete k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.
   3) sdělte jméno + příjmení, datum narození a bydliště.
   Poté budete k žalobě připojeni.

   1. Nejde o očkování pro záchranu zdraví lidí, ale naopak, o úbytek populace. Však uvidíme za pár let.

   2. Dobrý den chci se připojit k hromadné žalobě mám 61let a nechci se očkovat moc děkuji a zdravím Láníčková

   3. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování

   4. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

   5. Pŕipojuji se k hromadnému podánì źaloby proto vyhlášce ministerstva zdravotnictvì o povinnèm očkovàní.

 54. Nesouhlasím s vládním opatřením a bojuji za svobodu a demokracii. Nesouhlasím s povinným očkováním a diskriminací neočkovaných.

 55. PŘIPOJUJI SE K PODÁNÍ ÚSTAVNÍ STÍŽNOSTI-ŽALOBĚ NA VYHLÁŠKU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ O POVINNÉM OČKOVÁNÍ.

 56. Připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 57. Nerozdělovat společnost a řídit se rozumem. Nebrat si příklad s okolních
  zemí, máme snad vlastní zkušenosti a rozum.

 58. Připojuji se k podání ústavní stížnosti- žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví.

 59. Nejsem proti očkování, ale pouze dobrovolně. Žádnou sračku ale kvalitni vakcinu ,co chrání dlouhodobě a zabrání šíření

 60. V žádném případě nesouhlasím s vyhláškou na povinné očkování. Považuji to za hrubý zásah do osobnostních práv občana. Navíc jde o vakcínu, která nezabraňuje nakažení, nezabraňuje vážnému onemocnění a dokonce ani smrti způsobené Covidem. Navíc je zde velké riziko nežádoucích účinků. Vedená mediální „masáž o nutnosti očkování, diskriminace neočkovaných, dezinformace vládních činitelů, způsobuje velkou nedůvěru v tuto vakcínu i ve stát jako instituci. Odlišné názory vysoce kvalifikovaných odborníků jsou buď ignorovány, nebo umlčovány. Není pravda, že povinné očkování je jedinou možností jak se s Covidem vypořádat. Schválně neuvádím epidemii, jelikož o epidemii nejde.

 61. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 62. Připojuji se k hromadnemu podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 63. Připojuji se k hromadnemu podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 64. Připojuji se k žalobě.

  A pridávám něco, co možná ještě nevíte…
  Nový Norimberský soud 2021

  Tým více než 1 000 právníků a více než 10 000 lékařských odborníků pod vedením Dr. Reinera Fuellmicha zahájil soudní řízení proti CDC, WHO a Davos Group za zločiny proti lidskosti.

  Fuellmich a jeho tým představil PCR chybný test a nařídil lékařům, aby případnou komorbiditní smrt, označovanou jako smrt na Covid, označili jako podvod. Test PCR nebyl nikdy určen k detekci patogenů a je 100% vadný při 35 cyklech. Všechny testy PCR pod dohledem CDC jsou nastaveny na 37 až 45 cyklů. CDC připouští, že jakékoli testy po 28 cyklech nejsou příznivé pro pozitivní spolehlivý výsledek. To samo o sobě zneplatňuje více než 90% údajných případů COVID / „infekcí“ sledovaných použitím tohoto chybného testu.

  Kromě chybných testů a podvodných úmrtních listů je samotná „experimentální“ vakcína v rozporu s článkem 32 Ženevské úmluvy. Podle článku 32 Ženevské úmluvy IV z roku 1949 jsou „zakázáné zmrzačení a lékařské nebo vědecké experimenty, které nevyžadují lékařské ošetření chráněné osoby“. Podle článku 147 je provádění biologických experimentů na chráněných osobách vážným porušením úmluvy.

  „Experimentální“ vakcína porušuje všech 10 norimberských kodexů, které ukládají trest smrti těm, kteří se snaží porušovat tyto mezinárodní zákony.

  „Vakcína“ nesplňuje následujících pět požadavků na to, aby mohla být považována za vakcínu, a je z definice lékařským „experimentem“ a testem:

  Poskytuje imunitu vůči viru ?
  Jedná se o „děravou“ genovou terapii, která neposkytuje imunitu vůči Covidu a lže se že snižuje příznaky, přestože je dvakrát větší množství 60% očkovaných pacientů vyžadujících ER nebo JIP s infekcí covid.

  Chrání příjemce před získáním viru?
  Tato genová terapie neposkytuje imunitu a dvakrát naočkování můžou virus stále chytit a šířit.

  Snižuje úmrtí na virovou infekci?
  Tato genová terapie nesnižuje úmrtí na infekci. Zemřeli také dvakrát naočkovaní nakažení Covidem.

  Snižuje cirkulaci viru?
  Tato genová terapie stále umožňuje šíření viru, protože nabízí nulovou imunitu vůči viru.

  Snižuje přenos viru?
  Tato genová terapie stále umožňuje přenos viru, protože nabízí nulovou imunitu vůči viru.

  Následující porušení norimberského kodexu jsou následující:

  Norimberský kód č. 1: Dobrovolný souhlas je zásadní

  Žádná osoba by neměla být nucena provádět lékařský experiment bez informovaného souhlasu. Mnoho médií, politických a nelékařských osob říká lidem, aby to udělali. Neposkytují žádné informace o nežádoucích účincích nebo nebezpečích této genové terapie. Vše, co od nich slyšíte, je – „bezpečné a účinné“ a „přínosy převažují nad riziky“. Země používají lockdowny, nátlak a hrozby, které nutí lidi, aby si vzali tuto vakcínu nebo jim byla zakázána účast ve svobodné společnosti na základě mandátu očkovacího pasu nebo zeleného průkazu. Během norimberských procesů byla dokonce stíhána média a členové byli usmrceni za lhaní veřejnosti spolu s mnoha lékaři a nacisty, kteří byli shledáni vinnými ze zločinů proti lidskosti.

  Norimberský kód č. 2: Výhody úspěšných výsledků neprokazatelné, než jinými způsoby

  Jak je uvedeno výše, genová terapie nesplňuje kritéria vakcíny a nenabízí imunitu vůči viru. Existují i další léčebné postupy, které přinášejí plodné výsledky proti Covidu, jako je Ivermectin, Vitamín D, Vitamín C, Zinek a posílený imunitní systém proti chřipce a nachlazení.

  Norimberský kód č. 3: Základní experimenty na výsledcích pokusů na zvířatech a přirozené historii nemocí

  Tato genová terapie přeskočila testování na zvířatech a přešla rovnou na lidské zkoušky. Ve výzkumu mRNA, který použila kandidátská studie na mRNA s opicemi makaků rhesus pomocí BNT162b2 mRNA se v této studii u všech opic vyvinul zánět plic, ale vědci považovali riziko za nízké, ačkoli šlo o mladé zdravé opice ve věku od 2 do 4 let. Izrael použil Pfizer a Mezinárodní soudní dvůr přijal žalobu na to, že 80% příjemců s plicním zánětem dostalo injekci díky této genové terapie. Navzdory tomuto alarmujícímu vývoji Pfizer pokračoval ve vývoji své mRNA pro Covid bez testování na zvířatech.

  Norimberský kód č. 4: Vyhněte se veškerému zbytečnému utrpení a zranění

  Od zavedení experimentu a zařazení do systému hlášení CDC VAERS bylo v Americe hlášeno přes 4 000 úmrtí a 50 000 zranění očkováním. V EU bylo hlášeno více než 7 000 úmrtí a 365 000 poranění očkováním. Jedná se o závažné porušení tohoto kódexu.

  Poznámka MK: Článek je z května 2021. K dnešku je jak v EU, tak v USA hlášeno přes 15 000 úmrtí a statisíce s vedlejšími účinky. Bavíme se pouze o oficiálních číslech, kde jsou hlášená pouhá 1-3 % případů.

  Norimberský kód č. 5: Žádný experiment nebude prováděn, pokud se vyskytne důvod myslet na úraz nebo smrt

  Viz #4, na základě lékařských údajů založených na faktech, tato genová terapie způsobuje smrt a zranění. Minulý výzkum mRNA také ukazuje několik rizik, která byla pro tento současný zkušební genový experiment ignorována. Studie z roku 2002 na špičkových proteinech SARS-CoV-1 ukázala, že způsobují zánět, imunopatologii, krevní sraženiny a brání expresi angiotensinu 2. Tento experiment nutí tělo produkovat tento spike protein kdy se dědí všechna tato rizika.

  Norimberský kód č. 6: Riziko by nikdy nemělo překročit prospěch

  Covid-19 má 98-99% míru zotavení. Zranění očkováním, úmrtí a nežádoucí vedlejší účinky genové terapie mRNA toto riziko výrazně převyšují. USA a EU zakázaly používání „děravých“ vakcín pro použití v zemědělství kvůli studii Marka Chickena, která ukazuje, že se objevují „horké viry“ a varianty … což činí nemoc ještě smrtelnější. Toto však CDC pro lidské použití ignorovalo, protože plně vědělo, že z děravých očkování vyplývá riziko nových smrtelnějších variant. CDC si plně uvědomuje, že použití děravých vakcín usnadňuje vznik horkých (smrtelnějších) kmenů. Přesto to ignorovali, pokud jde o člověka.

  Norimberský kód č. 7: Přípravu je třeba provést dokonce i proti vzdálené možnosti zranění, invalidity nebo smrti

  Nebyly provedeny žádné přípravy. Tato genová terapie přeskočila pokusy na zvířatech. Vlastní klinické studie farmaceutických společností fáze 3 na lidech budou ukončeny až v roce 2022/2023. Tyto vakcíny byly schváleny na základě zákona pouze pro nouzové použití a vnuceny dezinformované veřejnosti. Nejsou schváleny FDA.

  Norimberský kód č. 8: Experiment musí být prováděn vědecky kvalifikovanými osobami

  Politici, média a herci, kteří tvrdí, že se jedná o bezpečnou a účinnou vakcínu, nejsou kvalifikovaní. Propaganda není lékařská věda. Mnoho maloobchodních prodejen, jako jsou Walmart & drive-through vakcínová centra, není způsobilých podávat experimentální lékařské genové terapie neinformované veřejnosti.

  Norimberský kód č. 9: Každý musí mít svobodu kdykoli experiment ukončit

  Navzdory pobouření více než 85 000 lékařů, sester, virologů a epidemiologů – experiment nekončí. Ve skutečnosti v současné době existuje mnoho pokusů o změnu zákonů s cílem vynutit dodržování očkování. To zahrnuje povinné i nucené očkování. Experimentální „aktualizační“ dávky jsou plánovány každých 6 měsíců bez jakéhokoli postihu rostoucího počtu úmrtí a zranění, které již tento experiment způsobil. Tyto „aktualizační“ dávky budou podávány bez jakýchkoli klinických zkoušek. Naštěstí tento nový norimberský proces ukončí tento zločin proti lidskosti.

  Norimberský kód č. 10: Vědec musí experiment kdykoli ukončit, pokud existuje pravděpodobná příčina, která má za následek zranění nebo smrt

  Ze statistických údajů je zřejmé, že tento experiment má za následek smrt a zranění, přesto se všichni politici, farmaceutické společnosti a takzvaní odborníci nepokoušejí zabránit tomu, aby tento experiment genové terapie způsobil újmu dezinformované veřejnosti.

  Co můžete udělat, abyste pomohli ukončit tento zločin proti lidskosti? Sdílejte tyto informace. Vezměte své politiky, média, lékaře a sestry k odpovědnosti – že pokud se podílejí na tomto zločinu proti lidskosti, také se na ně vztahují zákony stanovené v Ženevské úmluvě a Norimberském kodexu a mohou být souzeni, uznáni vinnými a popraveni. Soudní řízení postupuje, shromáždily se důkazy a velký rostoucí počet odborníků bije na poplach.

  Navštivte webové stránky Výboru pro Covid na adrese: https://corona-ausschuss.de/ a pokud se vás tento zločin týká, nahlaste událost, zúčastněné osoby a další podrobnosti na následující webové stránce:

  https://www.securewhistleblower.com/

  Zločiny proti lidskosti se týkají nás všech. Jsou zločinem proti vám, vašim dětem, vašim rodičům, vašim prarodičům, vaší komunitě, vaší zemi a vaší budoucnosti.

  Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz)

  Zdroj: https://breaking-news.ca/the-new-nuremberg-trials-2021-please-share-this-info/

 65. Nesouhlasím s vakcinací a nikdy na ni dobrovolně nepřistoupím. Je to pokus na lidech, který způsobí zdravotní potíže a proti Covidu nás nijak neochrání. Blázen, kdo nechá vakcinovat svoje děti.
  Prosím zastavte ty zločince!

 66. Připojují se k nehoráznému povinnému očkování který nemá v naší civilizaci obdoby …. To se přeci nesmí uskutečnit

 67. Vládní opatření kopírují evoluční přírodní zabíjecí mechanismus. Jeho podstatou je lokdaun kořisti, navozený strach s neúměrným tepovým a fyzickým zatížením a pouhé ztížení respirace s blokací polykacího reflexu propojeného přes Eustachovu trubici s CNS (to poskytuje informaci o změně tlaku v těle a jeho okolí a CNS reguluje vynakládanou námahu ve vztahu k respiraci) Blokace polykacího reflexu ruší přenos informace o navýšeném tlaku v těle a vynakládaná námaha je pak neúměrná k respiračnímu výkonu. S každou vteřinou nesouladu sníženého objemu respirace a nadměrného fyziologického zatížení, se prohlubuje tímto navozovaná hypoxie. A spouští se desaturace hypoxických tělních plynů. Výsledkem je Sars (syndrom akutního respiračního selhání).Tímto způsobem je orel schopen zabít lišku s dvojnásobnou hmotností .Celou dobu řádově minuty, jen drží v sevření pouze liščí čelisti.Nic víc. A čeká na Sars lišky. Motorem dnešní respirační epidemie je obdobný stresový (zkrácený a zrychlený ) způsob respirace v maskách a respirátorech. Společně s civilizačním zatížením(sklopená hlava a shrbená páteř) i při pouhém sezení, dochází k lokální hypoxii u části z bezmála 100m2 disponibilní plochy plicní výměny. S postupným významným a negativním hypoxickým zdravotním dopadem. Adaptační zatížení s pouhým rozdílovým poklesem teplot a emoční (stresovou ) zátěží s takto navýšeným tepem a tlakem v těle, pak snadno spouští zmíněnou desaturační difuzi hypoxických tělních plynů. Jejich následně exponenciálně navyšovaný podíl pod vlivem adaptačního stresu pak nezvládá pouhá (často stále zkrácená respirační výměna) a prostup navýšeného podílu hypoxických plynů způsobí tkáňové napadání ( odumírání ) části buněk. Kdekoli v takto navyšovaném desaturačním difuzním proudu v těle ( od střev,svalů,kloubů po kůži či oční rohovku). Ale nejčastěji na výdechových slizničních tkáních. Rozklad odumřelých buněčných slizničních nukleotidů je pak testováním přisuzován virové infekci. Mimo hypotetické toxické spolupůsobení reziduí herbicidů, pesticidů, konzervantů, barviv, sladidel apod. včetně změn u probíhajících metabolických procesů, je dnes také významně vyšší podíl potravin uchovávaných v dusíkové atmosféře . To je sice netečný a v respiraci přehlížený plyn,ale už jeho samotné přirozené zastoupení činí bezmála 80 % a je podstatnou položkou těch hypoxických tělních plynů. K respirační epidemii není žádný „vir“ potřeba. Stačí stres a ztížená respirace s nezbytnou expozicí nebo častějším opakováním časového nesouladu navýšeného fyziologického zatížení a respirace. Navýšený podíl více hypoxických tělních plynů vyrovnává také teplotní a tlakový rozdíl mezi tělem a okolím. Věkem a přidruženými problémy zatížený organismus má pak s regenerací a nastolením rovnováhy plicní výměny problémy. Bohužel i fatální.Význam a smysl vakcinace je z tohoto pohledu více než diskutabilní. Mimo navozený proces úklidu obsahu vakcíny v organismu,označovaný honosně „tvorbou “ protilátek , pak žádný nevidím. Zato příčiny respiračních problémů a selhání ano. Patří mezi ně mediálně šířený strach a stres. Ztížení respirace v maskách a respirátorech s navozenou a opakující se lokální hypoxii.Nadměrným zatížením je po opakovaných lokdaunech a omezeních běžného života už i dříve zcela běžná všední denní činnost (spočtěte jen chybějící kroky k těm uzavřeným provozovnám) A adaptační zatížení z poklesu teplot a emočního i fyziologického zatížení v mezilidském kontaktu si najde cestu i do lokdaunových skleníků. Bez ohledu na idiotská a situaci zhoršující opatření. Depresi a frustraci z omezení aktivit a živností raději nezmiňuji. Zdůrazním, že to má podstatný vliv na snížený a neodpovídající respirační výkon s prohloubením hypoxie.

 68. Děkuji za usnadnění napsáni žaloby, ráda se připojuji. Je to opravdu nutné. Lidé, podpořte to, nebo nám všem hrozí, že bude brzy zle a šílená diktatura, a to nejen v očkování . Je nutné dát už rázně najevo, že jsme tady a nespime!

 69. připojuji se k hromadné žalobě pro povinné očkování,proti vyhlášce min,zdravotnictví

  Edita Bodyová

 70. Pridávám se k hromadné žalobě Volného bloku jelikož tato vláda jedná protiprávně! !!!

 71. Připojuji se tímto k hromadné žalobě proti vyhlášce o povinném očkování. Bývalého ministra Vojtěcha a všechny ostatní, kteří se na tom podílí, žádám řádně potrestat !!! Vše, co se v naší republice a v celém světě teď děje, lze přirovnat k nástupu fašismu. Na celém světě je stejný scénář postihů a šílených nařízení, tzn., že je vše řízeno od někud centrálně a s cílem zničit celou planetu. Očkovat se nikdy experimentální hnojem nenechám !!!

 72. Chci žít svobodně ne v TOTALITNIM režimu,nikdo nebude rozhodovat o mém zdraví 🇨🇿

 73. Konečný Zdeněk,Žižkova 51. Blansko. 11.08.1954. Konečná Marcela, Žižkova 51, Blansko, 31.10.1959. napsal:

  Připojení k hromadné žalobě.

 74. Konečný Zdeněk,Žižkova 51. Blansko. 11.08.1954. Konečná Marcela, Žižkova 51, Blansko, 31.10.1959. napsal:

  Připojení k žalobě proti povinnému očkováni.

 75. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 76. Absolutně nesouhlasím s tím, co na nás vláda vymyslela a proto se připojuji k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce MZ o povinném očkování.
  Probíhá vše podle jednoho scénáře na celém světě, což je už opravdu zvláštní a podezřelé.
  Současně se přikláním k trestnímu stíhání všech vládních činitelů, kteří tento velký byznys a podvod podporují !!!

 77. Připojuji se k hromadné žalobě na vyhlášku ministra zdravotnictví o povinném očkování!!!Jsme přesvědčeni, že vyhláška výrazně porušuje Listinu základních práv a svobod a vytváří z nás neočkovaných občany druhé kategorie, kteří se buď podvolí zvůli vlády, nebo budou sankcionováni.

 78. Připojuju se k podání žaloby proti vyhlašce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování

 79. Dobrý den .S láskou a úctou se připojuji k žalobě .Po absolvování první a poslední dávky jsem neustále nemocná a slabá .Děkuji za tuto iniciativu .Zuzana Hájková

 80. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.
  Neskutečné kam jsme až došli. Úmluva o lidských právech kap. II. článek 5 … jakýkoliv zákrokv oblasti péče o zdraví je možné provést pouze za podmínky, že k němu dotčená osoba poskytne svobodný souhlas.

 81. Dobrý den chci se připojit k hromadné žalobě mám 62 let a nechci se nechat očkovat.Moc děkuji Láníčková

 82. Pandemie tady nikdy nebyla. To politický virus, který napadl ČR a obchází zákony a vraždí lidí.

 83. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 84. Alternativní politické strany a hnutí měly ve volbách údajně kolem 3% hlasů…tak jsem zvědavý, jestli se k žalobě připojí 300 000 občanů ČR…doufám, že ano!

 85. Připojuji se k žalobě proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 86. Jsem proti povinnému očkování proti VIROZAM konkrétně covid 19 z důvodů, že zatím nebyla vyrobena adekvátní vakcína na stale mutujících víry.Nyní používané, nebezpečné, nefunkčnch vakcíny svým složením odpovídají genové terapii na poškození lidských bytostí !

 87. Dobrý den, děkuji Vám z celého srdce , že za nás a naše děti bojujete.
  PS: ještě drobnou poznámku – někde jsem četla informaci, že ČR ratifikovala určitou mezinárodní Úmluvu (bohužel nevím její přesný název), která v podstatě nedovoluje plošné očkování. Na rozdíl od Rakouska a Německa, které ji neratifikovali. Nechci Vám samozřejmě radit, určitě už tyto věci máte zjištěné, přeji Vám i nám hodně štěstí, pevné nervy a sílu v boji s tímto molochem, M.F.

 88. Připojuji se k hromadné žalobě na ministerstvo zdravotnictví proti vyhlášce o povinném očkování

 89. Povinné očkováni je diskriminační akt a je to absolutní zásah do lidských práv a svobod!

 90. Nesouhlasím s povinným očkováním, neboť vláda nepřipustila možnost léčby covid v domácím prostředí, nezajistila léčbu kovidu u obvodních lékařů, kteří nereagují ani na telefonický kontakt( do ordinace jsem nesměla ani přijít), prvotní léčba je zcela opomíjená a vláda neudělala vůbec nic pro léčbu covidu v raném stádiu. Taktéž chce očkovat lidi, kteří mají dostatek svých protilátek, které představují mnohem lepší ochranu, než vakcína. Vůbec se nezábývá tím, že děti mají imunitu, kterou jim může vakcína poškodit a přinést mnohem horší důsledky v budoucnu. Nestačí důsledky vakcinace tříletých dětí, které trpí autismem ? Nikdo se tím nezabývá a věřím, že ani důsledky po vakcinaci covid nebudou nikoho zajímat.

 91. Experimentální očkování bych nechal na dobrovolnosti. Je to experimentální vakcína, která má spoustu negativních vedlejších účinků. Vidím to ve svém okolí. Nezkoušela se ani na zvířatech. Přímo ji testují na lidech. Tímto politikové porušují Ústavu a naše práva. Rozsudek soudu vždy shodí ze stolu. Chovají se vyloženě protiprávně. Měli by sloužit lidem. Slouží bohužel globalistům.

 92. Dobrý den,
  pokud se připojím k veřejné žalobě, ač se mne osobně netýká (ale určitě zatím), co to pro mne konkrétně bude znamenat dál? chození po soudech nebo na jiné úřady? Nebo to je „jen“ o podpisu, děkuji za odpověď

 93. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti VYHLÁŠCE ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 94. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 95. Jsem svobodný člověk a nikdo nebude rozhodovat,ba dokonce mi přikazovat,jestli se podrobím lékařskému zákroku!
  Mám svůj život ráda a nikomu nebudu dělat pokusnou krysu!

 96. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce Ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 97. Připojují se k podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném ockovani

 98. Připojuji se k hromadné žalobě proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 99. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce minis.zdravotnictvi o povinném očkováni.

 100. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictvi o povinnem očkování

 101. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 102. Jsem zásadně proti tomu, abych byla přes můj odpor očkována. Covid jsem prodělala, mám vysoké protilátky přes 400,tak nevidím důvod proč se ne0chat zabit

 103. Připojuji se k podání ústavní stížnosti – žalobě na vyhlášku ministerstva zdravotnictví .
  Vyhláška porušuje Listinu základních práv a svobod .

 104. Jak si může někdo dovolit nechat kohokoliv násilně očkovat na nemoc, která může mít stovky variant a mutací? Podle mého názoru, pokud se lidi budou houfovat, jako stádo, tak bude k přenosu stále docházet.

 105. Pripojuji se k žalobě proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném ockovani Novotny

 106. Jestli tyhle protizákonné nařízení nesmyslné očkování za každou cenu které nám lijí média už téměř 2 roky do našich hlav,ukazování mrtvol,ůdajně plné jipky a další věci které mají jen jediný cíl nahnat nám strach, protože když má někdo strach je snáze manipulovatelný.Lidé neposlouchejte média koukejte kolem sebe a uvažujte zdravím rozumem.

 107. Jsem svobodná bytost a chci se svobodně rozhodovat o svém životě. Nechci se nechat povinně očkovat, chráním si své zdraví.

 108. Prosím o připojení části proti očkování dětí ! Považuji to za krajně významné. Nemohou se bránit a rozhoduje se o jejich osudu….

 109. připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotníctvy o povinném očkováni jakékoli
  věkové kategorie

 110. Nesouhlasím s povinným očkováním. Odporuje listině základních lidských práv a svobod.
  Vakcína je nedůvěryhodná, je jen experimentální. Všechny informace k vakcínám jsou zavádějící a lživé.

 111. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 112. Připojujuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 113. Naprosto nesouhlasím s nelidským, genocidním opatřením vlády ohledně plošnéhé očkování.Pryč s těmito lidmi z vlády, co takto svévolně bez jakéhokoli ohledu na lidské bytosti ,jejich životy a zdraví rozhodli. „O mě beze mě!!!!!!!!!! Pryč s nimi!

 114. Naprosto souhlasím s podáním žaloby. Pryč s těmito lidmi z vlády. S těmi co rozhodli o nás bez nás! Nesouhlasím s genocidou našeho národa plošným a povinným očkováním!

 115. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví na povinné očkování covid19.

 116. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví na povinné očkování covid19.

 117. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování. Nevěřím tomu, že vakcína nemí vedlejší účinky.

 118. Jsem přesvědčen, že toto očkování je zdraví nebezpečné, o čemž vypovídá již miliony nepříznivých reakcí na toto očkování po celém světě pouze za poslední rok. Toto očkování musí být dobrovolné. A vzhledem k vývoji situace se domnívám, že by ministerstvo zdravotnictví mělo takové očkování zastavit a zakázat. Prokazatelně poškozuje a zabíjí lidi.

 119. Připojuji se k podání hromadné žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování na covid19.

 120. připojují se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 121. Copak je 2/3 národa slepá a nevidí souvislosti? Líbí se mi způsob vysvětlení pro nevědomé na mravencích. Dáte-li společně do sklenice černé a červené mravence, tak mohou vedle sebe klidně žít, ale běda, když někdo tou sklenicí zatřese! Pak se navzájem požerou. Nevíte náhodou kdo klepe tou naší sklenicí?

 122. Připojuji se k hromadnému podání žaloby, proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování

 123. Připojuji se k hromadnému podání žaloby,
  proti vyhlášce Ministerstva zdravotnictví,
  o povinném očkování.

 124. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování

 125. PŘIPOJUJI SE K PODANI HROMADNÉ ŽALOBĚ PROTI VYHLÁŠCE MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ O POVINNÉM OČKOVÁNÍ.

 126. Ještě se ani neusadili na posty a již pokračují v covid vakcinačnímu teroru proti lidem a hlavně malým dětem. Je to zločin!

 127. Připojuji se k hromadnému podání žaloby,proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 128. Připojuji se k podání hromadnému podání žaloby,proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování

 129. Připojuji se k hromadné žalobě proti vyhlasce ministerstva zdravotnictvi k povinnemu očkováni

 130. Dobrý den
  Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 131. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 132. Připojuji se k hromadnému podání žaloby proti vyhlášce ministerstva zdravotnictví o povinném očkování.

 133. CHci upozornit na to,že velký tlak očkovat povinně důchodce je pro mne taky informace,že oligarchové a vlády chtějí odstranit především pamětníky.Lidi,kteří si velmi dobře pamatují co bylo,chod dějin a pravdivé události.Tato pravda z dějin jim velmi velice vadí a překáží.

 134. Nesouhlasím s povinným očkováním ať si každý dobrovolně vybere svůj osud.Očkování tou sračkou je zločin.

 135. Povinné očkování považuji za zločin páchaný ve společnosti v souvislosti s odebráním svobody občanů. Vyhlášku o povinném očkování považuji za protiústavní, vakcínu pak za neúčinnou, ohrožující zdraví, ba život jednotlivců. V mém okolí bezprostředně po vakcinaci zesnul mladý sportovec, dále od známých – ochrnuli tři lidé, dva z nich stále nechodí. Z doslechu: Úmrtí, úmrtí do týdne, úmrtí v ordinaci hned po vpichu.
  Ano, přidávám se k hromadné žalobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *