Dopis bývalého předsedy oblastní organizace SPD: Proč končím v SPD a s SPD

2021-10-07 | Odhalení, Volby

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

„Zneužít slovo vlastenectví ve prospěch peněz je typická práce Jidáše. Než vhodíte hlasovací lístek do urny, myslete!"

René Kaniok, bývalý předseda oblastního klubu SPD Frýdek-Místek.

Stále jsem dotazován, proč končím v SPD. Tak na vysvětlenou, proč se ze mne stal "politický abstinent": viz mé tiskové prohlášení na stránkách SPD Frýdek-Místek:

Vážení přátelé a příznivci SPD,

jako končící předseda oblastního klubu Frýdek-Místek jsem vlastně povinen vás všechny informovat o aktuálním dění a stanoviskách vedení SPD v našem regionu. Následující řádky nebudou ovšem nejspíše pozitivního charakteru, ale s pravdou ven dříve než pozítří vhodíte své hlasovací lístky do volebních uren. Po "pádu" či spíše vynuceném odchodu Luboše Volného z SPD jsme se dostali do fatální situace "znovuzrození" tohoto politického hnutí a dlužno dodat, nebylo jednoduché do doslova zdecimované organizace nalít novou krev, najít potenciál a začít doslova znovu. Povedlo se. SPD se opět postavila na nohy a i v malém aktivním týmu se podařilo během krátké doby vybudovat silnou členskou základnu a důstojně obstát v krajských volbách. Frýdek-Místek dosáhl 7.92 % a do krajského zastupitelstva usedlo o 100 % více zastupitelů, konkrétně 6.

Tak a co "čert nechtěl". Ti, kteří v rámci všech platných pravidel a stanov vše vytvořili, stali se pro Prahu politickými včelími trubci. Odvedli jste práci, dále vás už nepustíme. Řádně zvolená kandidátka dle stanov byla samotným vedením doslova pošlapána díky šmejdům, kteří aniž by pracovali špinili naši práci v Praze a Praha světe div se, jím to "sežrala". Lídr MSK, kterým měl být zaslouženě p. Dudzik a další v pořadí do první desítky, začali být problém. Došlo ke změně a lídrem se stal sám Tomio Okamura, který když zjistil společně s p. Fialou, že jsou tady opravdoví samurajové nového Česka, rychle dostavěl "domeček z doutníčků" v Praze, domečky v Portugalsku a jal se zde do funkce lídra za MSK. No, jak jinak, polomoravák, který sice patří na Zlínsko, by si v Praze neškrtnul a představa, že by neměl poslanecký mandát, by byla ostuda jako prase. Tak prostě z kandidátky odstranil desítku a všechny, kteří zde mají jméno a místo schopných dosavadních tahounů zde nacpal do první pětky privatizátory nemocnic, přeběhlíky z jiných politických stran a jiné kašpárky.

Členská základna dnes již má jen ty, kteří jsou na kandidátce, ostatních cca 100 členů zhnuseno tímto diktátorským postupem odešlo, nikoli jinam, odešlo z politického světa, kterému věřili. Vlastenectví nejsou peníze, svoboda a přímá demokracie je lež v přímém přenosu a továrna zrovna na peníze. Uvidíte, že se po volbách "sčuchne" pravděpodobně SPD s ANO a vlastenectví půjde stranou. Je to skoro jako ve filmu "Bony a klid".

To asi koukáte, že? Brzy tento příspěvek bude odstraněn, tak jej klidně klonujte nebo kopírujte, na mém profilu René Kaniok bude viset stále. A nezapomeňte, zneužít slovo vlastenectví ve prospěch peněz je typická práce Jidáše. Tak než dáte do obálky svůj hlas, myslete. Na vaše dotazy rád odpovím jak e-mailem, tak osobně či telefonicky.

S pozdravem René Kaniok, končící oblastní předseda SPD

ReneKaniok@seznam.cz, tel.: 777649467

Zdroj: FB René Kaniok, 2021-10-06

Co si ve volbách 2021 zvolíme, to budeme mít!
Volte č. 3 – volte VOLNÝ 3lok – volte svo3odu.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok