Děti bez testu mají zakázáno zpívat, svačina o samotě!

2021-08-17 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Děti, které při nástupu do školy nepodstoupí test či nebyly očkovány nebo neprodělaly koronavirus v posledních 180 dnech, budou moci od září cvičit pouze ve venkovních prostorech. Nebudou moci v prvních dnech školy také zpívat a při konzumaci nápojů a jídla budou muset od dalších žáků dodržovat rozestup 1,5 metru. Kromě toho budou muset také nosit ve škole ochranu nosu a úst.

VOLNÝ blok je zcela zásadně proti těmto totalitním opatřením, která jsou navíc cílena na bezbranné děti!

„Děti, které nebudou testovány, budou cvičit jen ve venkovních prostorech, nesmějí zpívat a při konzumaci nápojů a jídla musí mít rozestup od jiných osob 1,5 metru,“ oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).

Žáci se na začátku školního roku mají testovat třikrát, konkrétně 1., 6. a 9. září.

„Pokud se dítě odmítne nechat testovat, bude muset od 15 let nosit respirátor, a to v budově školy i ve venkovním prostředí, pokud není možné dodržet rozestup 1,5 metru od jiných žáků,“ nastínil také ministr.

Testovat se nebudou muset ti studenti, kteří jsou očkovaní či prodělali covid. Stejná pravidla pak budou platit i pro zaměstnance škol.

VOLNÝ blok je zcela zásadně proti tomuto apartheidu a segregaci namířené proti zdravým dětem, které nejsou ochotny podstupovat neověřenou experimentální vakcinaci nebo nejsou ochotny používat tyto neprůkazné testy!

Pokud bude mít žák či zaměstnanec školy pozitivní test, půjde na potvrzující PCR test. Ti, kteří s ním byli dva dny před či dva dny poté v kontaktu, musí také na PCR test.

„Nepočítáme tak automaticky s karanténou a nebudeme vypínat třídy. Bude dostačovat negativní PCR test. Po něm, když bude negativní, tak mohou se vrátit žáci zpět do výuky,” vysvětlil.

Na plošné testování ve školách se pak primárně počítá s testováním pomocí antigenních testů, školy ale mohou využít i metodu PCR. Na tu dostanou od státu příspěvek 200 korun. K testování přesnějšími PCR testy na začátku školního roku se pak zatím přihlásilo 150 škol, termín k nahlášení končí ve středu, řekl ministr školství Robert Plaga (za ANO).

Zdroj: novinky.cz, 2021-08-17

Z diskuze

Segregace v přímém přenosu. Očkovaný, který může být také potencionálně nakažený, je za hrdinu, a neočkovaný, který nemusí být nakažený, je utiskován.

Naštěstí jsou školy součástí veřejné správy, kdy zřizovatelem a nadřízeným orgánem je obec, tedy její rada. Pro stát vykonávají vzdělávací funkci a z MŠMT dostávají metodické (sjednocující) pokyny, mající doporučující charakter. Což znamená, že nějaká jednání vlády a z toho následná opatření, mohou v klidu duše naprosto ignorovat. Záleží na připo.ranosti, nebo naopak nepřipo.ranosti vedení každého školského zařízení. A samozřejmě i rodičů.

Není možné s tímto ničím neodůvodnitelným nápadem souhlasit. Nákazu přenášejí stejně očkovaní i neočkovaní a děti nezahlcují nemocnice. Nákazu snáší většinou velice dobře a pokud se nepozná jinak, než testy, pak i bezpříznakově. Narušené psychiky a sociální kontakty dětí z minulého školního roku doničíme dalším nátlakovým rozdělováním dětí. Dokáže si vůbec ministr představit, co taková segregace v dětské psychice napáchá? Mnohdy doživotní následky. A to všechno jen proto, že řada rodičů nechce nechat vpravit do těla pokusnou látku, která v mnohých případech negativně poznamenává i dospělé?

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok