Covid zločiny. Na ty největší „ryby“ míří žaloba. Smetou ji v Haagu? Rozhovor s Benjaminem Kurasem

Proč považuje Benjamin Kuras vakcíny za pokusy na lidech? Byl zavražděn lékař, který kritizoval? Norimberk2 – bude projednána žaloba na ty největší „ryby“? Smetou ji v Haagu? Začíná se otřásat covidový domeček z karet?

Co na to Volný blok? Již rok zastáváme stejný názor, jaký prezentuje Benjamin Kuras a seznamujeme vás se střípky, které už nejsou pouze doménou alternativních médií. Na veřejnost se dostává čím dál tím více informací o covid podvodu a zrůdnosti celé této totalitně globalistické agendy. Její vyznavači, organizátoři a agenti by měli stanout před soudem a být souzeni za zločiny proti lidskosti! Aby se tak stalo, musí existovat společenská objednávka. Odsouzení alespoň hlavních aktérů by nastartovalo ukončení covid totality a páchané genocidy. V první fázi se musí lidé vymanit z vlivu aplikované psychologie (psychologická válka) a ukončit bezmyšlenkovité plnění nařízení vlády a MZČR, která jako neodůvodněná opakovaně ruší soudy. V druhé fázi si lidé musí vzít zpět svoji svobodu a lidskou důstojnost! Tuto obrodu společnosti nabídl Volný blok v parlamentních volbách 2021 ve svém programu zde.

-pv-

Převzato: Parlamentnilisty.cz

Vakcíny. Pokusy na lidech? Vražda lékaře-kritika. Na ty největší „ryby“ míří žaloba. Smetou ji v Haagu? Benjamin Kuras má informace

OBZOR BENJAMINA KURASE Santa Claus jako homosexuál, nebo černoch? Spisovatel Benjamin Kuras upozorňuje na průzkum veřejného mínění v Británii, ze kterého vyšly pro mnohého konzervativního Čecha možná až neuvěřitelné výsledky. Zároveň se věnuje žalobě, kterou podala skupina světových osobností u mezinárodního trestního soudu v Haagu v souvislosti s vakcínami. A to kvůli podezření ze spáchání zločinu proti lidskosti podle Norimberského kodexu. O co jde konkrétně a na jaká známá jména žaloba míří? Dozvíte se.

V těchto svátečních týdnech se nic světoborného na mezinárodní scéně nedělo. Jen pár nových událostí okolo covidu, čistka nepokrokových vojáků v americké armádě, prudký pokles Bidenovy popularity a návrat komunismu v Chile. My si nejprve všimneme události charakteru ryze svátečního (někde už se těm svátkům nesmí říkat „Vánoce“, podle direktivy Evropské komise). A zaostříme na osobnost Santa Clause, která se od původního svatého Nikolase alias Mikuláše mění s dobou. V anglosaském světě byl už dávno odsvěcen a sekularizován, letos poznáváme i jeho jiné osobní stránky. Kde začít?

V Norsku. Tam v televizní reklamě na norskou poštu Santa láskyplně a něžně líbá osamělého muže, jemuž dává sebe jako vánoční dárek. Odpovídá tak na jeho dopis „Milý Santo, k vánocům chci jen tebe“. Reklamní spot je pojmenován „Když Harry potkal Santu“, podle populárního romantického filmu s Hanksem a Ryanovou. Reklama končí titulkem „V roce 2022 Norsko slaví 50. výročí možnosti milovat, koho chcete“. Připomíná tak, že před 50 lety Norsko dekriminalizovalo homosexualitu. Reklamní spot rozvířil po světě debatu o možných variantách Santovy modernizace, „wokeizace“ a „LGBTQizace“. Sondáž veřejného mínění agentury YouGov v Británii kladla otázku, zda by si svět neměl z Norů vzít příklad a Santu přizpůsobit duchu doby. Výsledky vypadají takto: Za homosexuála by ho přijalo 50% Britů celkově, 60% ve věkové kategorii 18-24. U osob kategorie LGB se souhlas vyšplhal až na 76 procent. Ženu by z něho chtělo mít 45% mladých (18-24), ale jen 27% celkově. Téměř polovina všech by se spokojila se Santa Clausem černým, hnědým, žlutým nebo jinak etnicky odlišným, přinejmenším do bronzova středomořsky až blízkovýchodně opáleným – těch bylo nejvíc. Ostatně tady se asi trefili i historicky přibližně správně. Svatý Nikolaus – ten pravý, svatý, ze 4. století – byl snědý Řek z dnešního Turecka. Zdá se tedy, že Santa Claus coby bílý, vousatý heterosexuál, nebo možná asexuál, mužského pohlaví – jak se zrodil v reklamách Coca-Coly ze 30. let minulého století – dosloužil a půjde na smetiště dějin. Spolu s Dědou Mrázem.

Covid – a novinky okolo něj, kontroverze, spory, informace, dezinformace?

Anketa

Napřed jedna zábavná. Boris Johnson v premiérském vánočním projevu vyzval k očkování téměř náboženským kázáním: „Nechat se očkovat, nejen pro sebe, ale i pro druhé, je učení Ježíše Krista.“ Zopakoval tak, co před ním řekl papež a po něm i anglikánský šéf arcibiskup canterburský. Teď jedna absurdní: Daily Telegraph zjistil, že v londýnských nemocnicích 70 procent nemocných na covid bylo přijato s jiným onemocněním a covid dostali až za nemocničního pobytu. Tak nějak to potvrdilo už asi rok starý vtip, který v Londýně koluje, o výslechu člověka podezřelého z vraždy své ženy a kamaráda:

„Vrátil jsem se domů dřív a našel jsem je spolu v posteli.“

„A co se stalo potom?“

„Potom oba umřeli na covid.“

No dobře, ale bavme se třeba i o žalobě na několik světových osobností, podané u mezinárodního trestního soudu ICC v Haagu v souvislosti s vakcínami. Ne že bychom zde chtěli vést anti-vax rebelii, jen stručně podejme zprávu, oč v této žalobě přesně jde.

Žalobu podala skupina osob, v níž je i bývalý viceprezident a šéf výzkumu farmak na alergie a respirační potíže firmy Pfizer dr. Mike Yeadon. Na seznamu žalovaných jsou mimo jiné šéfové hlavních výrobců vakcín, Boris Johnson, dr. Fauci, Bill a Melinda Gatesovi, šéf světové zdravotnické organizace Ghebreyesus, šéf Světového ekonomického fóra Schwab. Žaloba vyslovuje podezření, že se dopustili zločinů proti lidskosti podle Norimberského kodexu.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *