Co „Milion chvilek pro (údajnou) demokracii“ uvádí o odvolání Hany Lipovské z Rady ČT?

2021-09-08 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Pořád si myslíte, že Milion chvilek pro demokracii se opravdu zasazuje o demokracii? Milion chvilek pro demokracii totiž zcela opomíjí skutečnosti, že Volební výbor Poslanecké sněmovny porušil zákony a že u předešlých případů postupoval zcela jinak. Podívejte se sami, co a jakým způsobem píší Milion chvilek pro demokracii o odvolání Hany Lipovské z Rady ČT:

AKTUÁLNĚ: Volební výbor doporučil plénu Poslanecké sněmovny odvolání Hany Lipovské z Rady ČT. Lipovská současně při výkonu funkce radní vede kandidátku extremistického Volného bloku v Pardubickém kraji a účastní se předvolební kampaně.

Dokonce i pro tuto Sněmovnu, ve které mají většinu nepřátelé veřejnoprávních médií, kterým příliš nezáleží na kvalitě a nezávislosti médií, je jednání radní Hany Lipovské za hranou. Lipovská opakovaně napadá fungování České televize a snaží se zdiskreditovat samotného generálního ředitele Petra Dvořáka, ačkoliv nemá žádné důkazy a jenom mlátí prázdnou slámu. Sama přitom kandiduje do voleb, což ji staví do neoddiskutovatelného střetu zájmů. A navíc za Volný blok, jehož zástupci ustavičně zpochybňují funkci médií veřejné služby a není jim proti srsti o České televizi lhát.

Suma sumárum Hana Lipovská nemá v Radě ČT co dělat.

Zdroj: Milion chvilek pro demokracii, Facebook, 2021-09-07

Snímek obrazovky tohoto příspěku:

Související články

Hana Lipovská, Volný blok: Tvrdě ořežeme byrokracii. Osm ministerstev stačí. Jde naše hospodářství ještě oddlužit? Kdo ponese náklady? Samozřejmě. Jen musíme chtít. Uměním není hospodářství oddlužit, ale oddlužit je tak, aby nesli náklady ti, kvůli kterým dluh vznikl. Ne senioři nebo rodiny s dětmi. Klíčem jsou úspory.

Tisková konference Volného bloku: Vyjádření k odvolání Hany Lipovské z Rady ČT. Řešení pro státní rozpočet. Za jaký cár papíru považuje Volební výbor Poslanecké sněmovny ČR zákony této země? Víte, že Volný blok má reálný recept, jak Českou republiku vyvést z dluhové pasti? Musíme nutně skončit v drápech banksterských věřitelů? Proč Petr Dvořák nemá co pohledávat ve funkci ředitele veřejnoprávní ČT?

Volební výbor Poslanecké sněmovny porušil zákony a z Rady ČT dne 7. 9. 2021 odvolal Ing. Hanu Lipovskou PhD., která kandiduje ve sněmovních volbách za politickou stranu Volný blok. Volební výbor Poslanecké sněmovny přitom porušil zákony ČR

Lubomír VOLNÝ: Ředitel ČT Dvořák musí skončit. I s celou Radou ČT. Navrhnu její odvolání. Každý, komu záleží na tom, aby Česká televize za naše peníze vysílala pravdu, musí chtít odvolat celou Radu České televize. Rada České televize, až na Hanu Lipovskou, mlčky přihlížela tomu, jak televize za peníze koncesionářů ve svém vysílání lže a nic nedělala.

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok