Celostní lékař Jan Hnízdil tentokrát rozstřelil hned dva covidové sněhuláky

Proč se očkovaní lidé nezamyslí nad sliby o účinnosti, bezpečnosti a ochraně před nákazou? Také vás zajímá, proč MUDr. Jan Hnízdil přirovnal vakcinační nátlak k drogovému obchodu, který platí pojišťovny a organizuje stát?

Co na to Volný blok? Od zveřejnění složení vakcín a zveřejnění smluv mezi státy a dodavateli je evidentní, že se nejedná o zdravotní zájem. Proto stále vyzýváme všemi prostředky k obezřetnosti a zdrženlivosti, neboť koktejl mRNA technologie s dalšími příměsemi v experimentálních vakcínách je život ohrožující hazard! Tuto „ruskou ruletu“ s ostrou verzí a placebem (jde o experimentální studii na lidech) rozehráli vládní dealeři a jejich obchodní nohsledi na úkor zdraví a pokračování rodu v každé rodině. Proto jsme podali hromadnou žalobu na vyhlášku MZČR o povinném očkování vybraných profesí a skupin obyvatelstva.

-pv-

Převzato: Parlamentnilisty.cz

„Ta ta ta ta ta. Dávky jak ze samopalu. Závislost!“ Kubek zvedl ze židle Hnízdila. Přímo před kamerami

Před kamerami CNN Prima News se setkali prezident České lékařské komory Milan Kubek, exministr zdravotnictví Roman Prymula, exministr zdravotnictví Petr Arenberger a celostní lékař Jan Hnízdil. Posledně jmenovaný spustil před kamerami kanonádu. Zatímco Kubek volal po povinném očkování téměř všech lidí, Hnízdil přirovnal povinné očkování k užívání drog. Lidé si podle něj na očkování vytvoří závislost. „Oni si pak budou muset chodit šlehnout, aby se pak udrželi na určité imunitní hladině. S jediným rozdílem. Že u těch drog to není povinné a není to na pojišťovnu,“ vypálil.

Česká lékařská komora prosazuje, že se mají naočkovat všichni lidé starší osmnácti let, pokud nemají zásadní zdravotní kontraindikaci. „Vzhledem k tomu, že ten přirozený zájem o očkování je u nás menší z nejrůznějších důvodů než ve vyspělých západních zemích, tak nic jiného než povinné očkování nezbývá, pokud se chceme vyhnout těm dalším epidemickým vlnám,“ upozornil Kubek.

Mezi zdravotníky je podle Kubka zájem o očkování obrovský. Polovina sester prý už má třetí dávku a dvě třetiny lékařů mají třetí dávku, takže povinné očkování zdravotníky z nemocnic nevyžene, jak se to ostatně ukázalo už v zemích, kde povinné očkování zavedeno bylo. „Ti lidé (zdravotníci) jsou zvyklí na povinné očkování. Máme povinné očkování třeba proti hepatitidě a nikomu to nebrání ve výkonu povolání. Co se týká těch ozbrojených složek, tak tam je to jednoduché, nechceš se nechat očkovat? Tak je to neuposlechnutí rozkazu a jdeš do civilu. Takhle to prostě udělali v Americe,“ rozvedl myšlenku Kubek.

„Já to vidím podobně,“ ozval se exministr Arenberger s tím, že mezi zdravotníky vidí chuť očkovat se stejně velkou jako Kubek. „U těch zdravotníků si myslím, že je to naprosto přirozené,“ ozval se Arenberger. Za zcela zásadní považuje udržet nemocnice v chodu a tomu očkování pomůže.

Ve stejném duchu se vyjádřil také exministr Roman Prymula, podle něhož je očkování zdravotníků v pořádku, ale k tomu, aby bylo očkování nařízeno povinně všem, je skeptický. Prymula má za to, že stávající vakcíny nesplňují parametry na to, aby mohla být jejich aplikace nařízena povinně.   

Hnízdil nabídl zcela jiný pohled na povinné očkování a trval na tom, že musí zůstat dobrovolné. I pro zdravotníky.

„Pan ministr Válek (TOP 09) dělá čest svému jménu a vyhlásil válku covidu. Zhlédl se v Portugalsku, kde očkování řídí admirál a pan ministr usiluje o co nejrychlejší stoprocentní proočkování. A má v týmu poradců 2 plukovníky – plukovníka Chlíbka a plukovníka Šnajdárka a generála Vlčka. A skutečně to napřed vypadalo, že na covid bude stačit jedna dávka. Teď už nestačí dvě dávky a nestačí ani tři dávky a my se blížíme ke kadenci samopalu vzor 24 – Ta ta ta ta ta. A to je skutečně analogie prodeje drog. Ti lidé se pak stanou závislí na dávce. Oni si pak budou muset chodit šlehnout, aby se pak udrželi na určité imunitní hladině. S jediným rozdílem. Že u těch drog to není povinné a není to na pojišťovnu,“ zlobil se Hnízdil.

Kubek kontroval, že lidé mají v podstatě jen dvě možnosti. Ochranu mohou získat buď očkováním, nebo proděláním nemoci. A ten, kdo dostane covid, neví, zda nemoc překoná v klidu, nebo skončí na JIP, bude mít dlouhodobé zdravotní problémy, nebo v nejhorším případě dokonce zemře.

Převzato: cnn.iprima.cz

Řada občanů na respektování covidových doporučení mentálně nemá, prohlásil Kubek

Jsem skeptický, že lidé, kteří porušují nařízení, budou respektovat protiepidemická doporučení. Prohlásil to prezident České lékařské komory Milan Kubek. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS se coby zastánce očkování neshodl s lékařem Janem Hnízdilem, který vakcínu považuje za experimentální.

„Jsem skeptický v tom, že lidé, kteří porušují nařízení, budou respektovat doporučení. Řada našich občanů na to mentálně nemá. Víme, že omikron je tady a budeme s napětím očekávat, jestli zvýšený počet nakažených způsobí větší zaplnění nemocnic než v předchozích vlnách. Doufejme, že díky proočkovanosti a imunitě to zvládneme,“ řekl Kubek.

Hnízdil uvedl, že „jsou odchytáváni zdraví lidé a na základě testu jsou izolováni, šikanováni a donuceni k vakcinaci, která je experimentem“.

Proti jeho slovům se Kubek okamžitě ohradil. „Vakcína je bezpečnější. Neměli bychom se vracet do středověku a hrát ruskou ruletu a hazardovat se svým zdravím, abychom poslouchali alternativce a škodili sami sobě,“ pronesl.

„Pan prezident (České lékařské komory Kubek – pozn. red.) se snaží marně. Na jeho invektivy nebudu reagovat, to je pod mojí úroveň,“ zareagoval Hnízdil.

Svůj názor přidal i epidemiolog a bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula: „Žádná vakcína nebyla testována na tolika lidech jako tato. Nedá se považovat za experimentální. Chráníme proti těžkým průběhům a to je jasně dokázáno.“

Sex s HIV pozitivním

Podle Kubka i to, že přenašeč viru HIV nevykazuje příznaky, neznamená, že není nebezpečný. „Úkolem zdravotníků je i prevence, aby zdraví zůstali zdraví. Když říká pan Hnízdil neodchytávat zdravé lidi, co jsou covid pozitivní, jestli by si troufl mít nechráněný sex s osobou HIV pozitivní,“ konstatoval.

„Pozitivita vůbec nevypovídá o tom, jestli člověk je nakažený, nakažlivý, nebo nemocný. Mícháme hrušky s jablky. Nezlobte se na mě, odborně to je úplně mimo,“ pravil Hnízdil.

Podle ředitele Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Petra Arenbergera mají vědci i veřejnost o covidu dostatek znalostí. „Určitě to je jedna z nemocí, se kterou jsme se dva roky seznamovali. Je na čase, zvlášť, když jsou bezpečnější podmínky, abychom s ní pracovali jako s jakoukoliv infekční chorobou,“ dodal exministr zdravotnictví Arenberger.

6 komentářů

  1. PanHnízdil má pravdu.Škoda,že takových lékařů nemá stejné smýšlení a nechali se kvůli byznysu zmanipulovat a přitom moc dobře vědí,že je to experimentální vakcína.
    ..

  2. Ano, s názory p. Dr. Hnízdila NAPROSTO souhlasím.

    Ale udělat z něj ministra zdravotnictví? To je přece nesmysl. Jak by k tomu přišli ti samozvaní odborníci? Ztratili by ty lukrativní odměny za svou chytrost. A každej přeci musí nějak platit svoje složenky, ne?

  3. Samozrejme, ze pan Hnizdil ma 100% pravdu! Viz vyroky mezinarodnich kapacit, viz rozbory tzv. vakcin, viz cisla UMRTI (EMA!) – na celem svete „UMIRAJI MASY LIDI“ po danych jedech, ve vsech vekovych kategoriich!! Kdo tyto experimentalni jedy propaguje (a vnucuje), JE ZLOCINEC!!!
    TUPS (nemecko), Prof. Fischer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *