Britská moderátorka zemřela po vakcíně AstraZeneca, potvrdila pitva

2021-08-31 | Ze světa

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Moderátorka jedné z rozhlasových stanic britské veřejnoprávní BBC zemřela kvůli vážným komplikacím po podání vakcíny proti covidu-19. Potvrdila to pitevní zpráva, která byla zveřejněna ve čtvrtek 26. srpna 2021. Čtyřiačtyřicetiletá Lisa Shawová zemřela v květnu kvůli krevním sraženinám a krvácení do mozku. V nemocnici skončila dva týdny po podání první dávky očkovací látky AstraZeneca.

Čtyřiačtyřicetiletá Lisa Shawová zemřela v květnu kvůli krevním sraženinám a krvácení do mozku. V nemocnici skončila kvůli silným bolestem hlavy dva týdny po podání první dávky očkovací látky AstraZeneca.

„Lisa zemřela kvůli komplikacím spojeným s očkováním vakcínou AstraZeneca,“ uvedla soudní lékařka Karen Dilksová. Konkrétně její úmrtí způsobily krevní sraženiny, které nakonec vedly k otoku mozku a krvácení do mozku.

JUST IN - Moderátorka BBC Lisa Shawová (44) zemřela v důsledku komplikací způsobených vakcínou #COVID19 společnosti AstraZeneca jen něco málo přes tři týdny po první dávce, uvedl dnes koroner.

Lékaři měli Shawovou v péči týden a snažili se její stav zlepšit podáním léků a později i chirurgicky, nakonec ale žena zemřela. Podle Dilksové jsou případy takto vážných komplikací po očkování velice vzácné, její kolega Tuomo Polvikoski nicméně uvedl, že je velmi překvapivé, že nastaly právě u této pacientky, která byla jinak zcela zdravá.

Britské zdravotnické úřady registrují 332 nahlášených případů vzniku krevních sraženin po podání vakcíny AstraZeneca, 58 lidí zemřelo, uvedl server BBC.

Zdroj: novinky.cz, 2021-08-26

20 595 úmrtí a 1,9 milionu poškozených (50 % vážných)

20 595 ÚMRTÍ a 1,9 milionu poškozených (50 % vážných) hlášených v databázi Evropské unie o nežádoucích reakcích na injekce COVID-19

Zdroj: healthimpactnews.com, 2021-08-02

Jaké řešení má VOLNÝ blok?

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok