Británie ustupuje od covid pasů. K viru chce přistupovat jako ke chřipce

2021-06-30 | Ze světa

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Britští ministři ustoupili od plánu prokazovat se povinně potvrzením o prodělaném očkování proti covidu-19 při návštěvě koncertů, sportovních klání a dalších masových akcí po 19. červenci, kdy by měla skončit omezení zavedená kvůli pandemii koronaviru. Uvedl to list The Daily Mail. Odklad rozvolnění se neplánuje, ani když se počet nakažených zdvojnásobí.

Už dříve byly odloženy plány, aby se museli lidé prokazovat při návštěvě pohostinských zařízení, kvůli nesouhlasu jejich provozovatelů i poslanců.

I když byl plán na povinné ukazování covid-pasů na hromadných akcích odložen k ledu, organizátoři budou moci nastavit vlastní pravidla. Při návštěvě fotbalových zápasů v nejvyšší soutěži budou muset lidé ukazovat potvrzení, že nepředstavují riziko pro ostatní fanoušky.

Podle vládních zdrojů budou restrikce ukončeny, i kdyby byl počet nově nakažených dvojnásobný. „Potřebujeme uplatnit myšlenku zacházení s covidem jako se chřipkou,“ řekl zdroj z kabinetu, „až nastane 19. červenec, bude nových případů velmi mnoho, možná až 30 nebo 40 tisíc za den, ale to není důvod nepokračovat vpřed, když počty hospitalizovaných a mrtvých zůstávají na relativně nízkých úrovních“.

Mluvčí premiéra řekl: „Kabinet se shodl, že když máme hotový plán, budeme schopni žít v budoucnu s covidem díky ochraně poskytnuté vakcínami, i když případů bude dál přibývat.“

Zdroj: novinky.cz, 2021-06-30

Z diskuze

Je otázka, zda to není jen další výrok, kterým lidi připravují na povinné očkování. Mluvčí premiéra řekl: "Kabinet se shodl, že když máme hotový plán, budeme schopni žít v budoucnu s covidem díky ochraně poskytnuté vakcínami, i když případů bude dál přibývat."

Pokud budou dostupné léky na nákazu,nemuselo by se očkovat kdoví čím a lidé by se jednoduše léčili. Jen u nás panuje kovidová diktatura a léčení se nepovoluje, jen vakcíny, které budou zabíjet lidi. Přijde doba, kdy se budou trestat viníci, to si pište!

Chřipková epidemie 2019: nakaženo 996 000 lidí a 1500 mrtvých: Oproti tomu Kovid 7200 nakažených 215 mrtvých. Těmto konkrétním údajům od primáře Ludvíka já věřím více než kecům zkorumpovaných Maďarů, Kubkům nebo Prymulů.

U nás je to stále stejné - z nalezených nosičů Sars-CoV-2 pod 5% v nemocnicích, pod 0,5% mrtvých. Nestálo to za řeč celý loňský rok, nestojí ani teď. Místo 1,6% nalezených aktivních případů v celé ČR (což se skoro dotklo na několik dní epidemického prahu) je jich teď 0,014%. Kdybychom se chtěli promořit, není to kde brát a moc nebylo ani celý rok zpět. Argumentem jsou příběhy 0,3%, kteří zemřeli jako nosiči, ať jim vir něco udělal nebo ne. Asi jako demonstrace nebezpečnosti pavouků pomocí mikroskopu - co kdyby byli velcí jako my! Kdyby se stejná pozornost věnovala rakovinám, infarktům a dalším skutečně nebezpečným nemocem, COVID-19 by málokdo vůbec zaznamenal.

Jaké řešení má VOLNÝ BLOK?
 • VOLNÝ BLOK postaví mimo zákon vynucovanou vakcinaci, covid pasy, testy a další totalitní opatření.
 • VOLNÝ BLOK vyvodí trestní odpovědnost všech příslušných osob!
 • VOLNÝ BLOK bude prosazovat listinu základních práv a svobod.
 • VOLNÝ BLOK nebude testovat bezpříznakové zdravé dospělé a děti.
 • VOLNÝ BLOK přizve k řešení situace ty nejlepší odborníky.

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok