Bez vakcíny nikam, nemilosrdně rozhodli v emirátu Abú Zabí

2021-06-30 | Ze světa

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Naočkovali 77% obyvatel, ale chtějí víc. Jednu z nejpřísnějších protikoronavirových politik, která vejde v platnost v druhé polovině srpna představil emirát Abú Zabí. Úřady tak chtějí motivovat další lidi k očkování.

Tiskový odbor emirátu Abú Zabí v pondělí 28. 6. 2021 oznámil, že neočkovaní lidé budou mít zákaz vstupu na většinu míst ve veřejném prostoru. Rozhodnutí považuje emirát za vhodnou variantu, jak své občany motivovat k tomu, aby se nechali očkovat a zároveň se snížilo riziko šíření covidu-19 na minimum.

„Výbor uvedl, že toto rozhodnutí ještě zvýší bezpečnost v místech, kde už preventivní opatření platí a poskytne další ochranu členům komunity,“ uvedl odbor v prohlášení.

Zákaz vstupu do veřejných a soukromých škol, školek, univerzit, obchodních center, restaurací, kaváren, fitness center, muzeí a zábavních parků vejde v platnost 20. srpna. Do té doby mají lidé čas, aby se stihli nechat naočkovat.

Výjimka bude platit pouze pro děti a mladistvé do 15 let a osoby, které mají vážný důvod k tomu, se neočkovat. Všem ostatním bude ponechána možnost vstupu pouze na místa zásadní pro život – například potraviny a lékárny.

Spojené arabské emiráty si do druhé poloviny srpna slibují mít 93% proočkovanost. Podle agentury Reuters se aktuálně pohybuje kolem 77 %.

Zdroj: seznamzpravy.cz, 2021-06-30

Z diskuze

Jenom neumím pochopit, vakcína je stále ve fázi experimentálního léku, tak jak je toto možné, prostě svoboda se rozhodnout rokem 2020 skončila.

Zdá se, že jediná možnost pro lidstvo je Covid v tak chytré mutaci, že skosí očkované EXPERIMENTÁLNÍ vakcínou (to jsou všechny vakcíny až do roku 2023).

Ve 21. století se nařizují masové pokusy na lidech. Tak snad to zůstane v diktaturách a nepřestěhuje se to do demokratických států.

Na 100 % to přijde i k nám. Naši vládci čekají jen na to, až někdo jako první to zavede. Má snad někdo jiné zkušenosti? Víte jaká je to pohoda lidi zavírat doma, omezovat v pohybu, časem i bez diskusí na internet, jó to bude pohoda. Nikdo nebude vidět politikům pod prsty. Jen bude časem stačit, když na ně budeme pracovat a po práci být zavřený doma. Ještě někdo pochybuje že tomu bude časem jinak? Jak dlouho nás budou strašit a děsit?

Jaké řešení má VOLNÝ BLOK?
 • VOLNÝ BLOK postaví mimo zákon covid pasy, testy, vynucovanou vakcinaci a další totalitní opatření.
 • VOLNÝ BLOK vyvodí trestní odpovědnost všech příslušných osob!
 • VOLNÝ BLOK bude prosazovat listinu základních práv a svobod.
 • VOLNÝ BLOK nebude testovat bezpříznakové zdravé dospělé a děti.
 • VOLNÝ BLOK přizve k řešení situace ty nejlepší odborníky.

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok