Babiš: Musíme se připravit na nutnost opakovaného přeočkovávání

2021-07-24 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Česká republika, ale i celá Evropa, se musí připravit na nutnost opakovaného přeočkování vakcínami proti koronaviru. Mohou za to údajně mutace, které se prý budou v budoucnu objevovat, vir bude taktéž i nadále součástí našich životů. Při návštěvě velkokapacitního očkovacího centra v hale O2 universum v Praze, to prohlásil premiér Andrej Babiš (ANO).

„Toho viru a nových mutací se asi dlouho nezbavíme a bohužel bude součástí našeho života. Proto už Evropská komise, Evropa, přemýšlí o přeočkování a o tom, které ty vakcíny vytváří imunitu, na jak dlouho, jakou imunitu, a je potřeba, abychom v tom měli jasno,” prohlásil při návštěvě centra premiér Andrej Babiš (ANO).

Komplex O2 universum navazuje na O2 arenu z jižní strany, má rozlohu téměř 50 000 metrů čtverečních ve čtyřech podlažích. Největší sál má kapacitu 4500 lidí. Halu vlastní a provozuje společnost Bestsport, která je členem skupiny PPF Petra Kellnera, který 27. března 2021 tragicky zahynul.

Z diskuze

Takže tímto se potvrzuje další dezinformace, a to o tom, že stávající očkování nás zachrání. Nezachrání. V dalším se nejspíše dozvíme – a zase ta dezinformace – že vakcína ve skutečnosti nevytváří imunitu, ale pouze rezistenci a že očkovaní jsou v podstatě chráněni pouze proti těžkému průběhu nemoci, nikoli proti nemoci jako takové. Jako třeba vakcína proti chřipce. Následovat bude vyvrácení další dezinformace, a to o tom, že se budeme muset nechat očkovat pravidelně.

Takže se nezbavíme ani roušek, ani respirátorů, ani očkování, ani permanentního testování, ani sledování, prostě ničeho, Do hospody s negativním testem! Na sportovní utkání pouze s negativním testem! Na dovolenou letadlem s několika negativními testy! Svět už bude navěky, víte kde.

Ahoj všem, vnímáte také tu skutečnost, že PPF (Kellner) která vlastní tu halu, jí poskytla za symbolických 1000,-Kč nájmu po celou dobu provozu centra? Jak se spí panu Sehnalovi, který si nechal za nepotřebné Letňany zaplatit 30 mil.,-Kč. Jak se spí panu Babišovi a jeho sebrance, která vyhodila za Letňany 100 mil,-Kč. Asi dobře, když si jdou zase honit PR body. Teď už jim na to musí skočit jen naprostý hlupák.

Zdroj textu a úvodní fotografie: Novinky.cz, 2021-04-09

Jaké řešení má VOLNÝ BLOK?
 • VOLNÝ BLOK je proti vynucované experimentální vakcinaci na covid-19.
 • VOLNÝ BLOK je proti vynucovanému testování na covid-19.
 • VOLNÝ BLOK přizve k řešení situace ty nejlepší odborníky.
 • VOLNÝ BLOK zajistí osvědčenou kvalitní prevenci pro každého (Ivermektin, Isoprinosine a další).

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

 1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
 2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
 3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
  Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

 • Změňte název článku.
 • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok