2021-10-05

Rozhovor: Jana Bobošíková, Hana Lipovská, Luděk Růžička a Marek Obrtel

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jedině Volný blok předložil voličům reálnou cestu z krize! Jaká řešení současné krize přináší protestní strana Volný Blok? Nenechte si ujít v úterý 5. října 2021 od 21:00 hodin na Svobodném vysílači rozhovor s osobnostmi Volného bloku na Midgardu. Hosty v pořadu Pokřivená zrcadla tohoto světa: Ing. Jana Bobošíková, Ing. Hana Lipovská, Ph.D., Mgr. Luděk Růžička a ppl. vz. MUDr. Marek Obrtel.
Chcete věřit pohádkám o tom, jak viníci současné krize, prý vše po volbách vyřeší? Proč budou konečně voliči volit mezi sliby a odpovědným řešením? Co voličům nabízí protestní strana Volný 3lok, která se vyprofilovala v konzervativně sociální stranu? Jak zajistí ekonomický plán Volného 3loku vyvedení naší země z dluhového otroctví? Proč je svrchovanost naší země a svoboda občanů vyprázdněným pojmem, když každý dlužíme jen na státním dluhu 250 tis. korun a nemáme obranyschopnou armádu? Zajímá vás, kdo zaplatí škody, které napáchaly současné parlamentní strany? Jak Volný 3lok plánuje dostupnější bydlení pro rodiny s dětmi? Zajímá vás, kolik nás stojí účast ve 477 mezinárodních organizacích? Proč musíme vystoupit z EU a NATO?

Datum: 5. října 2021 ve 21:00

Název pořadu: Pokřivená zrcadla tohoto světa

Odkaz - záznam pořadu si můžete poslechnout zde: https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-10-05-pokrivena-zrcadla-tohoto-sveta-hoste-ing-jana-bobosikova-ing-hana-lipovska-ph-d-mgr-ludek-ruzicka-a-ppl-vz-mudr-marek-obrtel-159-dil-125-min/

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok