Agenda „covid pandemie“ je oficiální strategie globalistů stará min. 40 let

Děsí vás státem organizovaná eutanázie za účelem řešení penzijní krize? Ve Francii na tom pracují posledních 30 let velmi intenzivně, nejprve vakcínami proti chřipce, nyní proti covidu. Seznamte se s Jacqusem Attali, který vše popsal už před 40-ti lety! Denik.cz se snažil přesvědčit, že se J. Attali, člen Bilderbergu a Svobodný zednář takto nevyjádřil a označil sdělení za fake news, nicméně i samotným deníkem uvedená formulace hovoří ve stejném smyslu. Prezident Macron dal zelenou a schválil třetí genocidní vlnu vakcinací seniorů proti chřipce (upravené běžné vakcíny) začátkem roku 2020!

Co na to Volný blok? Pokud nehodláme strpět státem vedenou eutanázní politiku diktovanou bruselským protektorem, je nutný czexit. Proti vyhlášce MZČR, která naplňuje eutanázní vakcinační strategii podává Volný blok hromadnou žalobu, ke které se přidalo cca 4500 lidí. https://volnyblok.cz/pridejte-se-k-hromadne-zalobe/

Jacques Attali byl poradcem François Mitterranda, tedy bývalého prezidenta Francie, a v roce 1981 napsal:

„V budoucnu půjde o to najít způsob, jak zredukovat populaci. Začneme těmi starými. Jakmile člověk dosáhne věku 60 – 65 let, žije déle než produkuje a to stojí společnost moc. Poté budeme pokračovat těmi slabými a nepotřebnými, kteří společnosti nic nepřinášejí, protože jich neustále přibývá a pak především těmi hloupými.

Eutanázie se zaměřuje na tyto skupiny, eutanázie se každopádně musí stát nezbytným instrumentem našich budoucích společností. Samozřejmě nebudeme schopni zabíjet lidi a organizovat tábory. Zbavíme se jich tak, že je necháme, aby si mysleli, že je to pro jejich nejvyšší dobro. Příliš velká, a z velké části nepotřebná populace je něco, co je hospodářsky příliš drahé. Také společensky je pro lidský stroj lepší, když bude náhle zastaven, než kdyby stále více a více degeneroval.

Nebudeme schopni zvládat miliony testů inteligence milionů lidí, jen si to představte. Něco způsobíme, pandemii, která bude cílená na určité lidi, opravdovou hospodářskou krizi, nebo ne, nějaký virus, který bude napadat staré nebo starší, to nehraje roli. Slabí nebo vystrašení podlehnou. Hloupí tomu uvěří a budou prosit, aby byli ošetřeni. Postaráme se o to, abychom měli naplánovanou péči. Péči, která bude řešením. Takže výběr idiotů se vyřeší sám, sami půjdou na porážku.“

Zřetelněji to ani nejde říci. A to jsou ti lidé, kterých se chtějí zbavit, senioři. A podívejme, to se teď přesně kryje s prioritním očkováním, nejdříve staří, pak postižení, ti teď dostanou Johnson & Johnson, má se to nabízet i bezdomovcům, atd. Takže, abych tak řekl, …

Měli bychom se také ještě jednou utvrdit, že tento fragment je v knize, která se v roce 2006 objevila ve Francii, krátkým příběhem budoucnosti. Jacuques Attali je vědec v oblasti hospodářství a prezident zakladatelů evropské banky pro obnovu a rozvoj.

Překlad z následujícího výňatku z videa:

https://t.me/Qparadise/48529

zdroj: https://tadesco.org/v-minulosti-lidstvu-rekli-vse-kdo-recenemu-ale-veril/

https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/v-minulosti-lidstvu-rekli-vse-kdo-recenemu-ale-veril.html

1 komentář

  1. Je hořce úsměvné , že když na tyhle věci před lety někteří lidé poukazovali a varovali , téměř nikdo jim nevěřil…..
    Pro zajímavost uvádím , že většina lidí , které znám a hlasovali pro vstup do EU , byla skálopevně přesvědčená že bude jisto jistě vyrovnána životní úroveň – pro nás směrem nahoru ! Nikdo z nich nedokázal připustit opak , na mé námitky že potřebují levné otroky a odbyt pro druhořadé zboží se jich většina shovívavě usmívala…….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *