Aby bylo jasno 2021-07-22

2021-07-22 | Z domova

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jana Bobošíková: Vítejte u Aby bylo jasno. Jako kandidátka do Poslanecké sněmovny vám chci představit několik programových bodů, ve kterých jasno mám. Zaprvé je to CZEXIT. Nevěřím tomu, že jakákoli změna Evropské unie směrem zpátky ke svobodě a národní suverenitě je možná. Naopak. Brusel utahuje šrouby a stále více ovlivňuje a prodražuje naše životy. Takže ani Brusel, ani Moskva, ale Praha. Prostě suverénní Česká republika, kde vládnou čeští občané, nikoliv Brusel a zahraniční neziskovky.

Další bod, ve kterém mám jasno je, že musíme chránit Českou republiku před skrytým zahraničním vlivem. Co to znamená? Nic jiného než to, že každá nezisková organizace musí sdělit, kdo ji financuje. A budete se divit, až zjistíte, odkud tečou peníze například do organizace Limity jsme my, která masivně tlačí na zastavení těžby uhlí na našem území. Takže, musíme přijmout zákon o ochraně České republiky před skrytým zahraničním vlivem.

V čem si myslím, že máme jasno společně, je, že nechceme sňatky nezletilých, nechceme mnohoženství, nechceme vraždy ze cti, nechceme kamenování, bičování, nechceme ostrakizaci homosexuálů, ani beztrestné znásilňování žen. Žádný prvek z islámského práva šáría u nás nemá místo. Proto prosazuji ústavní vyloučení politického islámu z naší společnosti.

A teď k něčemu, čeho se politici bojí jako čert kříže. A to je LGBT problematika a její útok na naše hodnoty a zvyklosti. Někdy se tomu také říká progresivismus. Západní progresivismus není nic jiného než totalitní ideologie, která nerespektuje zákony přírody. Vnucuje lidem, že pohlaví je dáno nikoliv biologicky, ale že si ho můžeme zvolit. A pak nutit ostatní, aby tuto volbu respektovali. Mám naprosto jasno v tom, že pohlaví jsou dvě, že manželství je svazek muže a ženy, že rodiče jsou žena-matka a muž-otec a že vychovávají děti a zodpovídají za ně. A mám také jasno v tom, že je nutné varovat před důsledky výchovy dětí stejnopohlavními páry a důsledky surogátního mateřství. Prostě, vychovává rodina. A škola, ta učí a předává vědomosti. O tom, zda škola vpustí k dětem neziskové organizace, které jsou dnes zdrojem vnucování LGBT problematiky nezletilým dětem, musí rozhodovat rodiče.

Možná jste to, o čem jsem právě hovořila, už mnohokrát slyšeli. Ale nezapomínejte, že jste to mnohdy slyšeli od těch, kteří si pouze stěžovali, popisovali stav, ale nejednali, ačkoli k tomu měli od nás, voličů, mandát. Prostě se báli. Nebo jim to ve skutečnosti bylo jedno. Mně strach nevládne. A jedno mi to není. Na shledanou.

Ing. Jana Bobošíková, VOLNÝ blok, volební lídr pro Prahu

Výzva VOLNÉHO bloku

PROSÍME, SDÍLEJTE VŠEM, VŠEMI ZPŮSOBY

Jak sdílet e-mailem?

Podrobný návod: Proč a jak sdílet všem, všemi způsoby?

Volný blok je cenzurován a blokován na Facebooku, Twitteru, YouTube i v masmédiích, včetně České televize. Prosíme, sdílejte informace svým kontaktům také e-mailem.

  1. Název článku zkopírujte do předmětu e-mailu.
  2. První odstavec článku vložte do těla e-mailu.
  3. Odkaz na článek připojte pod odstavec do e-mailu.
    Pod odkaz přidejte výzvu: Prosím, přepošlete to všem svým kontaktům.

Jak obejít cenzuru na e-mailových službách:

  • Změňte název článku.
  • V názvu článku vynechte některá písmena.

Před změnou: Turnikety nevpustí neočkované – už se nikam nedostanete
Po změně: Trnkety nevstí nčkované – už ani krok